Niezwykłe zdjęcie małego oseska. Mieszkanka Warszawy myślała, że to piesek

Niezwykłe zdjęcie małego oseska. Mieszkanka Warszawy myślała, że to piesek

Mieszkanka Warszawy znalazła przy domu maleńkiego oseska.
Mieszkanka Warszawy znalazła przy domu maleńkiego oseska.
Źródło zdjęć: © Straż Miejska
Michał Skorupka
31.12.2020 13:18, aktualizacja: 26.07.2022 14:36

Niezwykłe zdjęcie małego oseska obiegło media społecznościowe. Mieszkanka Warszawy postanowiła zawiadomić Ekopatrol, gdy niedaleko swojego domu znalazła filigranowe zwierzątko. Kobieta sądziła, że to porzucony szczeniak. Okazało się, że była w błędzie.

Mieszkanka domu przy ulicy Goraszewskiej w Warszawie postanowiła zawiadomić Ekopatrol po tym, jak znalazła na swoim podjeździe małego oseska. Kobieta sądziła, że był to mały piesek. Służby wskazały jednak na zupełnie inne zwierzę.

  • W sobotę 22 sierpnia do Ekopatrolu straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące małego pieska, którego znalazła mieszkanka Sadyby. Kiedy strażniczka i strażnik przybyli na miejsce zobaczyli malutkiego i zupełnie bezbronnego oseska, który okazał się malutką… wiewiórką - poinformowała Straż Miejska w Warszawie.
  • Na szczęście maluszek nie miał widocznych ran, a na ciepłej dłoni strażniczki spokojnie zasnął. Funkcjonariusze sprawdzili, czy w pobliżu nie ma dziupli lub gniazda, z którego mógł wypaść. Niestety nie było. Mała wiewiórka została bezpiecznie przetransportowana do lecznicy lasów miejskich, gdzie otoczona fachową opieką odzyska siły i wyrośnie na piękne zwierzątko - poinformowali funkcjonariusze za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Przypominamy, że jeżeli natrafimy na zwierzę, które naszym zdaniem jest zagrożone i wymaga pomocy, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z miejscowym posterunkiem straży miejskiej. Jeżeli do podobnego zdarzenia dojdzie poza miastem, należy powiadomić najbliższy komisariat Policji.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)