Nikon Coolpix W150 – wodoodporny kompakt do zabawy

Nikon Coolpix W150 – wodoodporny kompakt do zabawy

Nikon Coolpix W150 – wodoodporny kompakt do zabawy
Marcin Watemborski
23.04.2019 09:48, aktualizacja: 26.07.2022 15:51

Firma Nikon zaprezentowała najnowszy aparat linii Coolpix. W150 nie wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami, ale świetnie sprawdzi się podczas zabawy w cieplejsze dni. Jest wodoszczelny i wstrząsoodporny. Zobaczcie, co potrafi ten maluch.

Nikon Coolpix W150 to kolorowy aparat kompaktowy, który został uszczelniony przed działaniem wody, pyłu i mrozu, jak również wzmocniony, przez co nie rozpadnie się, gdy uderzy o ziemię z wysokości 1,8 metra. Jego duża zaletą jest banalnie prosta obsługa.

Obraz

W Coolpixie W150 został wykorzystany tryb kadrowania twarzy pod wodą, co pozwoli na robienie zdjęć podczas zabawy w basenie oraz nurkowania do 10 metrów. Dzięki 3-krotnemu optycznemu zoomowi i 6-krotnemu optycznemu, aparat pozwoli na zrobienie niewielkiego zbliżenia, a zdjęcia pozostaną ostre. Jeśli chcecie nakręcić film – zrobicie to za naciśnięciem jednego przycisku. Jakość Full HD ze stereofonicznym dźwiękiem na pewno wystarczy do zarejestrowania wakacyjnych wybryków.

Nikon Coolpix W150 ma opcję ”Odmiany menu”, która dedykowana jest dla dzieci. Dzięki niej można dodać wiadomości głosowe do zdjęć, aktywować zabawne ekrany powitalne oraz animować pokazy slajdów. Dodatkowe akcesoria uatrakcyjnią urządzenie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)