Nikon D3S i Canon 1D Mark IV - porównanie na stole bilardowym

Nikon D3S i Canon 1D Mark IV - porównanie na stole bilardowym

D3S i 1D Mark IV na stole bilardowym- porównanie
D3S i 1D Mark IV na stole bilardowym- porównanie
Krzysztof Basel
08.02.2010 13:15, aktualizacja: 02.08.2022 09:28

Nikon D3S i Canon 1D Mark IV zostały przetestowane obok siebie przez redakcję DigitalRev. Zobaczmy film pokazujący mocne i słabe strony dwóch najnowszych profesjonalnych lustrzanek z najwyższej półki.

Nikon D3S vs. Canon EOS 1D Mark IV - Which one's better?

Nikon D3S i Canon 1D Mark IV to bez wątpienia fotograficzne potwory. Oba aparaty są dedykowane prawdziwym zawodowcom, którzy wykorzystują sprzęt w ciężkiej codziennej pracy. Według recenzji DigitalRev oba są też przeznaczone dla nieco innych klientów.

Oglądając zamieszczone w teście zdjęcia (GALERIA: Nikon D3S, Canon 1D Mark IV) dostrzegamy, że Nikon D3S zdecydowanie lepiej radzi sobie z szumami na wysokich czułościach ISO. Plusem Canona 1D Mark IV jest bezbłędny, szybki autofokus. Testowane aparaty posiadają też funkcje nagrywania filmów, jednak zdaniem redaktora DigitalRev to Canon jest zdecydowanym zwycięzcą w tej kategorii. Profesjonalna lustrzanka Nikona i Canona to sprzęt z najwyższej półki, jednak każdy z aparatów ma swoje mocne i słabe punkty. Kupując ten zaawansowany sprzęt warto zastanowić się, które cechy są dla Was najważniejsze. Polecam video-test zamieszczony powyżej, w którym dowiecie się więcej szczegółowych informacji o testowanych aparatów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)