Nikon DTownTV - nowy cykl poradników od mistrzów Photoshopa

Nikon DTownTV - nowy cykl poradników od mistrzów Photoshopa

Nikon DTownTV - nowy cykl poradników od mistrzów Photoshopa
Krzysztof Basel
27.02.2009 11:00, aktualizacja: 02.08.2022 10:32

W każdy czwartek na na stronie Nikon DTownTV będą pojawiać się 10-12 minutowe nagrania. A w nich Scott Kelby i Matt Kloskowski, czyli mistrzowie Photoshopa, zaprezentują ciekawe wskazówki i porady, jak efektywnie korzystać ze swoich lustrzanek oraz programów do obróbki zdjęć. DTownTV jest przeznaczony dla posiadaczy aparatów Nikona, ale myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Scott Kelby to jeden z najbardziej znanych i cenionych specjalistów od Photoshopa na świecie. Jest autorem wielu, bardzo dobrze się sprzedających poradników. Partnerem Kelbiego w DTownTV został Matt Kloskowski - instruktor Photoshopa, blogger. Panowie nie są wprawdzie wziętymi fotografami, ale na sprzęcie i programach do obróbki zdjęć znają się bardzo dobrze.

  • Mój kolega Matt Kloskowski i ja spróbujemy stworzyć show, który chcielibyśmy sami oglądać co tydzień. Obecnie aparaty posiadają wiele przydatnych funkcji i chcemy je wam pokazać. Do tego zaprezentujemy troche porad i technik, z których mogą skorzystać wszyscy uzytkownicy Nikonów z serii D - reklamuje DTownTV. Brzmi obiecująco. Następny odcinek już za tydzień.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)