Nikon oficjalnie pracuje nad bezlusterkowcem i obiektywami nowej generacji

Nikon oficjalnie pracuje nad bezlusterkowcem i obiektywami nowej generacji
Marcin Watemborski

25.07.2018 07:47, aktual.: 20.08.2018 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Długo wyczekiwane informacje w końcu się pojawiły! Nikon pracuje nad zaawansowanym bezlusterkowcem oraz obiektywami z nowym mocowaniem w formacie FX. To, na co wszyscy czekaliśmy nareszcie się dzieje. Już niedługo możemy zobaczyć pełną klatkę – konkurencję dla systemu Sony.

Firma Nikon oficjalnie poinformowała, że nowy aparat bezlusterkowy oraz obiektywy z nowym mocowaniem to dążenie do zapewnienia zupełnie nowego wymiaru jakości i wydajności optycznej w świecie obrazowania. Po 100 latach działalności firmy nadszedł przełomowy moment. Prace w segmencie lustrzanek cyfrowych dały producentowi ogromne doświadczenie, które czas sprawdzić w XXI wieku.

Travel of Light

Oprócz bezlusterkowca i nowych obiektywów, pojawi się również adapter, który pozwoli wam wykorzystać szkła z mocowaniem Nikon F. Zanim portfolio producenta rozszerzy się o zaawansowane konstrukcje optyczne, przeznaczone do bezlusterkowca, pozwoli to na korzystanie z doskonałych obiektywów, uznanych przez wielu fotografów na całym świecie.

Nikon nie zamierza przestać pracować nad rozwojem lustrzanek – po prostu rozszerza swoje działania o kolejny segment. Kampania ”Podążaj za światłem” będzie pokazywała postępy prac – krok po kroku. Możecie je śledzić na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje, data premiery i cena zostaną podane w późniejszym czasie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)