Nikonianie ruszyli z nowym podcastem

Nikonianie ruszyli z nowym podcastem20.01.2012 15:00
Nowy podcast Nikonian
Nowy podcast Nikonian
Piotr Dopart

Fotograficzni Profesorowie portalu Nikonians przygotowali nie lada gratkę dla entuzjastów fotografii, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie operowania sprzętem. Seria podcastów przygotowanych przez Ricka Paula i Ricka Hulberta wystartowała w tym tygodniu.

Paul i Hulbert, znani także jako Nikonians Photo Professors, będą publikowali kolejne odcinki zarówno w formie bezpośredniego downloadu, jak i w serwisie iTunes. Dostęp do plików MP3 jest w pełni darmowy.

Jak można przeczytać na blogu Nikonians.org, Rick Paul i Rick Hulbert łącznie mają 60 lat doświadczeń z profesjonalną fotografią - m.in. z portretową, ślubną, stockową, uliczną, a także podróżniczą i architektury - i od 15 stycznia dzielą się tym doświadczeniem z odbiorcami.

Foto Profesorowie pełnymi garściami czerpią z dokonań Jasona Odella i Ricka Walkera, którzy przygotowali ponad 150 podcastów pod szyldem Nikonians Image Doctors. Autorzy nowej serii przygotowują kolejne odcinki według motto: "Share, Learn, Inspire" (Dziel się, Ucz się, Inspiruj), dopasowując adekwatnie konstrukcję nagrań. Chętni do zgłoszenia własnych propozycji i zadania pytań mogą dotrzeć do Paula i Hulberta pod adresem e-mail info@photoprofessors.org lub oddzielnie - rickpaul@photoprofessors.org i rickhulbert@photoprofessors.org.

Samego podcastu (i innych przygotowanych przez społeczność Nikonians) można wysłuchać na stronie internetowej: www.podcasts.nikonians.org. Właśnie przybyło powodów, by odświeżyć sobie angielski, nieprawdaż?

Źródło: Nikonians

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)