Nikonianie ruszyli z nowym podcastem

Nowy podcast Nikonian
Nowy podcast Nikonian
Piotr Dopart

20.01.2012 15:00, aktual.: 26.07.2022 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotograficzni Profesorowie portalu Nikonians przygotowali nie lada gratkę dla entuzjastów fotografii, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie operowania sprzętem. Seria podcastów przygotowanych przez Ricka Paula i Ricka Hulberta wystartowała w tym tygodniu.

Paul i Hulbert, znani także jako Nikonians Photo Professors, będą publikowali kolejne odcinki zarówno w formie bezpośredniego downloadu, jak i w serwisie iTunes. Dostęp do plików MP3 jest w pełni darmowy.

Jak można przeczytać na blogu Nikonians.org, Rick Paul i Rick Hulbert łącznie mają 60 lat doświadczeń z profesjonalną fotografią - m.in. z portretową, ślubną, stockową, uliczną, a także podróżniczą i architektury - i od 15 stycznia dzielą się tym doświadczeniem z odbiorcami.

Foto Profesorowie pełnymi garściami czerpią z dokonań Jasona Odella i Ricka Walkera, którzy przygotowali ponad 150 podcastów pod szyldem Nikonians Image Doctors. Autorzy nowej serii przygotowują kolejne odcinki według motto: "Share, Learn, Inspire" (Dziel się, Ucz się, Inspiruj), dopasowując adekwatnie konstrukcję nagrań. Chętni do zgłoszenia własnych propozycji i zadania pytań mogą dotrzeć do Paula i Hulberta pod adresem e-mail info@photoprofessors.org lub oddzielnie - rickpaul@photoprofessors.org i rickhulbert@photoprofessors.org.

Samego podcastu (i innych przygotowanych przez społeczność Nikonians) można wysłuchać na stronie internetowej: www.podcasts.nikonians.org. Właśnie przybyło powodów, by odświeżyć sobie angielski, nieprawdaż?

Źródło: Nikonians

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)