NoFilter to aplikacja dla każdego podróżnika. Pokaże najlepsze miejsca do zdjęć

NoFilter to aplikacja dla każdego podróżnika. Pokaże najlepsze miejsca do zdjęć

NoFilter to aplikacja dla każdego podróżnika. Pokaże najlepsze miejsca do zdjęć
Marcin Watemborski
07.03.2022 12:12, aktualizacja: 07.03.2022 13:12

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Ci, którzy nie są zapalonymi miłośnikami wędrówek i szukania idealnego miejsca do zrobienia zdjęcia, z pewnością docenią aplikację NoFilter. Pozwoli ona znaleźć najlepszy widok, którym warto będzie podzielić się ze znajomymi.

Wakacje, urlopy, wyjazdy, podróże… te słowa kojarzą się nam z błogim lenistwem i odpoczynkiem. Nie ma nic lepszego niż odcięcie się od otaczającego nas świata. Przy okazji tego relaksu, wiele osób chce zapamiętać ten czas jak najlepiej – zwłaszcza dzięki zdjęciom.

NoFilter to nowa aplikacja, która pojawiła się zarówno na urządzenia Apple (iOS) oraz Androida. Jak sama nazwa wskazuje, pokaże ona miejsca do zrobienia pięknego krajobrazu, które będą tak wspaniałe, że korzystanie z filtrów upiększających będzie całkowicie zbędne.

Obraz

Wspomniana aplikacja fotograficzna bazuje na Google Maps i łączy usługę z mediami społecznościowymi oraz wynikami wyszukiwania konkretnych miejsc. Po otwarciu programu zobaczymy mapę skrojoną pod fotografów. Można nie tylko wybierać oznaczone już miejsca, ale dodawać swoje zdjęcia i spoty. W ten sposób NoFilter przysłuży się innym użytkownikom.

Zgodnie z tym, co mówi rzecznik prasowy NoFilter, moderatorzy poświęcają każdemu zdjęciu nawet do 20 minut po to, by zweryfikować jego prawdziwość. Chodzi o to, by społeczność nie była zawiedziona, a ci, którzy chcą zaleźć dobre miejsce do zrobienia krajobrazu, mogli zrealizować swoje cele. Do korzystania z aplikacji potrzebne jest założenie konta.

Obraz

Samo ściągnięcie aplikacji jest bezpłatne, a program jest dostępny w 15 językach. Na tę chwilę w katalogu jest ponad 7000 miejsc z całego świata, a tygodniowo pojawia się około 100 nowych. NoFilter jest bardzo proste w użyciu – wystarczy wybrać interesujące nas miejsce i kliknąć na zaznaczoną pinezkę.

Zagrożeniem płynącym z tworzenia takiej aplikacji jest nagły wzrost popularności wcześniej niemal dziewiczych miejsc. Jeśli któryś ze spotów fotograficznych przypadnie ludziom do gustu, to z pewnością pojawią się kolejki. Miejmy nadzieję, że turyści niczego nie zniszczą.

Obraz

NoFilter dostępne jest w sklepie Apple oraz Google.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)