Nowa forma komentowania na Fotoblogii

Nowa forma komentowania na Fotoblogii

© kbuntu - Fotolia.com
© kbuntu - Fotolia.com
Krzysztof Basel
14.03.2012 14:18, aktualizacja: 26.07.2022 20:36

Dzisiaj na Fotoblogii został wprowadzony nowy system komentowania zintegrowanego z Facebookiem.

Dzisiaj na Fotoblogii został wprowadzony nowy system komentowania zintegrowanego z Facebookiem.

Zależy nam, aby poziom dyskusji na Fotoblogii był wysoki, a komentarze merytoryczne. Teraz każda osoba, która chce dodać komentarz na Fotoblogii, musi być zalogowana do swojego konta na Facebooku. Jednocześnie każdy komentarz pozostawiony u nas na blogu może być (chociaż nie musi) widoczny na tablicy komentującego. Starsze wypowiedzi są cały czas dostępne tam, gdzie je pozostawiliście.

Do tej pory spora część z Was i tak komentowała, podając swoje imię i nazwisko lub logując się do Facebooka czy Twittera. Mamy zatem nadzieję, że ta zmiana nie będzie dla Was obciążająca, a kompatybilność z najpopularniejszym na świecie serwisem społecznościowym tylko usprawni proces dodawania komentarzy na naszym blogu. 

Pamiętajcie, że do Waszej dyspozycji od kilku tygodni jest też ogólnodostępne forum Fotoblogii, gdzie codziennie dyskutujemy na wiele tematów związanych z fotografią. Każdy Czytelnik może tam wypowiadać się bez logowania, chociaż dużo sprawniej rozmawia się po stworzeniu konta i logowaniu. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje, oceny oraz pomysły.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)