Nowa gra fotograficzna wejdzie na PlayStation. "Season" wygląda naprawdę pięknie

Nowa gra fotograficzna wejdzie na PlayStation. "Season" wygląda naprawdę pięknie

Nowa gra fotograficzna wejdzie na PlayStation. "Season" wygląda naprawdę pięknie
Marcin Watemborski
06.06.2022 11:01, aktualizacja: 26.07.2022 13:16

"Season: a Letter to the Future" to nowa gra wideo, która polega na fotografowaniu oraz nagrywaniu otaczającej nas przyrody. To historia dziecka na rowerze, które przemierza świat ze swoim dziennikiem oraz zaufanym aparatem. Gra wygląda wyjątkowo ładnie i przywodzi na myśl wakacyjny nastrój.

Kto z nas nie tęskni za wakacjami? Ten beztroski okres, gdy największym zmartwieniem było to, czy pójdziemy pójdziemy z przyjaciółmi nad jezioro czy do lasu, wraca do każdego dorosłego. Jedyne, co możemy robić, to wspominać, a nic lepiej nie przywołuje obrazów w głównie niż te na kawałku fotograficznego papieru.

Dla miłośników nostalgicznych podróży w głąb siebie powstaje nowa gra wideo. "Season: a Letter to the Future" to produkcja utrzymana w komiksowej estetyce, subtelnie przywodząca na myśl kreskę japońskich mistrzów mangi. Naszym zadaniem w wirtualnym świecie jest spotykanie się z ludźmi, poznawanie ich historii, eksplorowanie pięknych krajobrazów, nagrywanie i fotografowanie.

Season: A letter to the future. - State of Play June 2022 Gameplay Trailer I PS5 & PS4 Games

Główna postać – Estelle - została wyposażona w aparat fotograficzny, którym można zarejestrować wszystko, co widzi, zaś za nagranie dźwięków będzie odpowiadał dyktafon. Dzięki tym dwóm urządzeniom gracz nie tylko ujmie piękne chwile, które trafią do pamiętniczka, ale również pozna historia wirtualnej krainy.

Zwiastun ukazuje podstawowe mechaniki rozgrywki, a te zapowiadają się naprawdę interesująco. Nie mamy tu do czynienia z kolejną grą, która próbuje do złudzenia naśladować prawdziwe doświadczenie fotografowania. Ta produkcja koncentruje się na wywołaniu pozytywnych uczuć w graczu, a jak wiadomo – najlepsze zdjęcia artysta tworzy pod wpływem emocji.

"Season: a Letter to the Future" ukarze się jesienią 2022 roku na konsole PlayStation 4 oraz 5.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)