Nowa wersja Nik Collection 2018 działa lepiej na macOS-ie i na programach Adobe

Nowa wersja Nik Collection 2018 działa lepiej na macOS-ie i na programach Adobe16.11.2018 10:42
Nowa wersja Nik Collection 2018 działa lepiej na macOS-ie i na programach Adobe

Nik Collection to zestaw wtyczek, który przez długi czas był darmowy oraz rozwijany przez Google. Z czasem przejęło go DxO, które właśnie poinformowało o aktualizacji pakietu. Podobno ma on być bardziej kompatybilna z produktami Adobe, działać lepiej na macOS oraz miały zostać poprawione różne błędy.

Firma DxO zapowiedziała nową aktualizacje Nik Collection, czyli zestawu wtyczek przejętego rok temu od Google. To dopiero druga poważniejsza zmiana pakietu po jego reaktywacji w czerwcu 2018 roku. Według producenta ma ona sprawiać, że wtyczki nadąża za najnowszymi systemami operacyjnymi oraz produktami Adobe.

Optymalizacja pluginów została przeprowadzona pod kątem macOS Mojave oraz dostosowana do Adobe Lightroom CC, Photoshop CC oraz Photoshop Elements w wersji 2019. Naprawiony został również problem związany z zawieszaniem się instalatora na makach, błąd powodujący odcięcie się na bokach obrazu po zastosowaniu filtra oraz praca z profilami kolorystycznymi.

Nik Collection 1.1 będzie działało nie tylko z produktami Adobe, ale również z Serif Affinity Photo. Cena wtyczek wynosi 69 euro dla nowych użytkowników. Ci, którzy kupili oprogramowanie w czerwcu 2018 lub później będą mogli zaktualizować je za darmo.

Więcej informacji znajdziecie na stronie DxO.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)