Nowe wersje toreb Tenba Roadie, czyli idealne rozwiązanie do podróżowania z dużą ilością sprzętu

Nowe wersje toreb Tenba Roadie, czyli idealne rozwiązanie do podróżowania z dużą ilością sprzętu

Nowe wersje toreb Tenba Roadie, czyli idealne rozwiązanie do podróżowania z dużą ilością sprzętu
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Falana
13.06.2017 07:33, aktualizacja: 26.07.2022 18:28

Tenba Roadie 21 Hybrid to uniwersalna torba fotograficzna, która może być walizką z kółkami albo plecakiem i mieści się w gabarytach bagażu podręcznego, więc wydaje się idealnym rozwiązaniem do podróżowania z dużą ilością sprzętu.

Tenba Roadie 21 Hybrid
Tenba Roadie 21 Hybrid

Jeżeli macie do przewiezienia dużo sprzętu fotograficznego albo filmowego, to Tenba ma torby, które ułatwią to zadanie. Linia produktów Tenba Roadie charakteryzuje się dyskrecją, bardzo solidnym wykonaniem, mocnymi suwakami YKK i wodoodporną tkaniną. Poza tym możemy wymienić kółka, torba ma specjalnie wzmocnione miejsce na laptopa, uchwyt do statywu i mocne rączki. W zestawie znajduje się także portfelik na karty pamięci i nieduże akcesoria. Dodatkowo możemy wyjąć część wkładu, do której mieści się aparat i dwa szkła i włożyć go do niedużej, poręcznej torby.

Tenba Roadie 21 Hybrid
Tenba Roadie 21 Hybrid

Torby Tenba mają tez inne przydatne rozwiązania jak np. możliwość łatwego przyczepienia mniejszej torby, czy możliwość właściwie dowolnego zaaranżowania wkładu łącznie z przewożeniem bardzo długich obiektywów. Nowa odsłona toreb Tenba Rodie składa się z 5 walizek: Rodie 18, Rodie 21, Rodie 21 Hybrid, Rodie 21 Air Case oraz Rodie 24, która jest przenośnym studiem fotograficzne na kółkach. Więcej szczegółów znajdziecie na www.tenba.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)