Nowe oprogramowanie do Fujifilm X-T3 i X-Pro3 znacznie poprawia autofokusa

Nowe oprogramowanie do Fujifilm X‑T3 i X‑Pro3 znacznie poprawia autofokusa

Nowe oprogramowanie do Fujifilm X-T3 i X-Pro3 znacznie poprawia autofokusa
Marcin Watemborski
30.01.2020 08:33, aktualizacja: 30.01.2020 09:33

Fujifilm dba o zadowolenie użytkowników swojego systemu Fujifilm X często wydając sensowne aktualizacje oprogramowania korpusów, rzadziej obiektywów. Najnowsza z nich przypadnie do gustu wszystkim, którzy liczą na szybkość działania flagowych modeli – Fujifilm X-T3 oraz Fujifilm X-Pro3.

Fujifilm X-Pro3 – oprogramowanie w wersji 1.03

Aktualizacja oprogramowania układowego korpusu Fujifilm X-Pro3 poprawia błędy, które znacznie utrudniały życie wielu użytkownikom. Pierwszym z nich jest naprawienie problemu związanego z zawieszaniem się aparatu, drugim natomiast wykluczenie błędu związanego z barwami wyświetlanymi w wizjerze i rejestrowanych kolorów. W niektórych przypadkach kolory w EVF-ie nie pokrywały się z tymi rejestrowanymi przez aparat.

Oprogramowanie jest dostępne na stronie producenta.

Fujifilm X-T3 – oprogramowanie w wersji 3.20

W przypadku Fujifilm X-T3 mamy do czynienia z wieloma znaczącymi ulepszeniami względem poprzedniej wersji oprogramowania. Pierwsze, na co trzeba zwrócić uwagę to poprawienie śledzenia oczu i lepsze wykrywanie twarzy. Aparat miewał problemy ze wspomnianymi funkcjami, gdy w kadrze pojawiały się twarze o różnej wielkości.

Innymi usprawnieniami, które wprowadzono w aktualizacji oprogramowania Fujifilm X-T3 są: możliwość zapisania do 9999 zdjęć w każdym folderze, naprawienie problemów z autofokusem podczas filmowania oraz wykluczenie kilku mniejszych błędów.

Oprogrwamowanie jest dostępne na stronie producenta.

Pojawiła się również nowa wersja bezpłatnej aplikacji Fujifilm Camera Remote dla Androida i iOS-a. Możecie ją pobrać z Google Play lub App Store.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)