Nowy Jork, jakiego jeszcze nie widzieliście. To najlepszy timelapse, jaki oglądaliśmy

Nowy Jork, jakiego jeszcze nie widzieliście. To najlepszy timelapse, jaki oglądaliśmy16.01.2019 11:09
Nowy Jork, jakiego jeszcze nie widzieliście. To najlepszy timelapse, jaki oglądaliśmy
Źródło zdjęć: © © Michael Shainblum / [Vimeo](https://vimeo.com/310197402)
Monika Homan

Najnowszy film Michela Shainbluma pokazuje Nowy Jork z najpiękniejszej strony. Jego zdjęcia i filmy zawsze cieszą oko pięknem natury. Tym razem pokazał, że w wielkim mieście też może być pięknie.

Michael Shainblum jest twórcą świetnych filmów i zdjęć, które przedstawiają nasza planetę z niezwykle pięknej perspektywy. W swoim najnowszym filmie dzieli się wrażeniem, jakie odniósł podczas pierwszej wizyty w Nowym Jorku. Był wówczas jeszcze małym chłopcem.

Pamiętam moje pierwsze doświadczenie z Nowego Jorku jako dziecko - zanim zostałem fotografem. Szokujące poczucie skali, niewiarygodna architektura i to uczucie, kiedy po prostu spacerowałem po mieście. To doświadczenie stało się jednym z powodów, dla których zostałem fotografem. Od tego czasu moim marzeniem było odtworzenie tego uczucia w krótkim filmie poklatkowym.

Nowy Jork to ulubione miasto Michaela i widać, że jego film powstał z prawdziwej pasji i jak zwykle, pokazuje konkretne miejsce na Ziemi z możliwie najpiękniejszej strony. W dodatku wykorzystał swoje umiejętności, żeby stworzyć perfekcyjny technicznie film, który ogląda się z przyjemnością.

Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)