Nowy konkurs Nvidia skierowany do artystów. Twórz gdziekolwiek z Nvidia Studio

Nowy konkurs Nvidia skierowany do artystów. Twórz gdziekolwiek z Nvidia Studio
INFORMACJE PRASOWE

27.10.2020 10:09, aktual.: 26.07.2022 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nvidia we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej przygotowała konkurs "Twórz gdziekolwiek z Nvidia Studio", którego celem jest zaangażowanie artystów. Do wygrania są oczywiście również atrakcyjne nagrody, w tym główną o wartości prawie 15 000 zł.

Otwarty konkurs skierowany jest do artystów, którzy interesują się przede wszystkim projektowaniem i grafiką. W zadaniu należy stworzyć kreatywny projekt tła pulpitu (tzw. tapety/wallpaper), na której przedstawione zostanie wymarzone miejsce lub środowisko pracy. Ma to być miejsce, w którym uczestnik odnalazłby się i chciałby pracować.

Warto kreatywnie podejść do zadania, ponieważ organizatorzy "Twórz gdziekolwiek z Nvidia Studio" przygotowali atrakcyjne nagrody:

  • pierwsze miejsce: 6000 zł oraz laptop Acer ConceptD 7 o wartości nie mniejszej niż 9999 zł;
  • drugie miejsce: 6000 zł
  • trzecie miejsce: 5000 zł
  • po 500 zł dla sześciu laureatów wyłonionych przez publiczność

Należy również zaznaczyć, że do konkursu można zgłosić projekty przygotowane za pomocą dowolnych cyfrowych narzędzi, tak więc możecie zastosować ulubioną technikę. Prace konkursowe (maksymalnie dwie od jednego uczestnika) można zgłaszać w terminie do 8 listopada 2020 roku.

Po zakończeniu etapu nadsyłania prac uruchomimy głosowanie na nagrody publiczności. Jury oceni i opublikuje nagrodzone prace do 24 listopada 2020 r. Nagrody zostaną wręczone do 16 grudnia 2020 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie organizatora.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)