Nowy profesjonalny Sony Alpha?

Nowy profesjonalny Sony Alpha?
Marcin

13.08.2008 19:51, aktual.: 02.08.2022 10:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PhotoClub Alpha, jedna z popularniejszych stron  o systemie lustrzanek Sony, ogłosiła, że prawdopodobnie zobaczymy nowy, tym razem w pełni profesjonalny model Alphy na początku września, a osobiście go dotknąć podczas targów Photokina 2008.

Nieoficjalne źródła, na które powołuje się PCA wskazują, że aparat będzie może być pokazany dla prasy mniej więcej dwa tygodnie przed rozpoczęciem tegorocznych targów Photokina.

Przewiduje się, że podczas samych targów, 23 września, będzie można własnoręcznie przetestować nowy model Sony Alpha, który prawdopodobnie będzie nosił nazwę "900", lub "Pro".

Niestety, aparat w sprzedaży pojawi się conajmniej tydzień później (razem z gripem i prawdopodobnie nowym zestawem profesjonalnych obiektywów).

Nie podejmujemy się na razie spekulacji na temat ceny, ponieważ nie pojawiły się żadne sensowne sygnały ani od Sony ani od innych źródeł. Jesteśmy jednak pewni, że niedługo wypłyną nowe informacje na ten temat.

Aha, PCA dementuje też plotki, jakoby 14 sierpnia, czyli jutro miała być ogłoszona nowa Alpha - zamiast tego Sony chce zaprezentować dwa nowe modele Cybershotów.

Źródło: PhotoClub Alpha

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)