Vanguard Alta Pro 2+ 263CGHT pozwoli ci strzelać zdjęcia i to dosłownie

Vanguard Alta Pro 2+ 263CGHT pozwoli ci strzelać zdjęcia i to dosłownie

Vanguard Alta Pro 2+ 263CGHT pozwoli ci strzelać zdjęcia i to dosłownie
Monika Homan
13.07.2018 07:27, aktualizacja: 13.07.2018 09:27

Alta Pro 2+ 263CGHT to nazwa nowego statywu firmy Vanguard. To, co go wyróżnia to bardzo niska waga, wielokątowa kolumna centralna oraz pistoletowa głowica ze spustem migawki. Na dodatek ma ształt, który dosłownie wygląda, jak fragment pistoletu.

Nowy statyw firmy Vanguard - Alta Pro 2+ 263CGHT - z pistoletową głowicą pozwoli wam urządzić prawdziwe polowanie na dobre kadry. Z głowicą, która wygląda jak kolba pistoletu, będziecie mogli naprawdę strzelić niezłą fotkę.

Obraz

Statyw zbudowany jest z karbonu i stopów magnezowych, dzięki czemu jest wytrzymały i lekki. Waży niecałe 2 kg. Nogi statywu podzielone są na trzy sekcje, a jego maksymalna wysokość to 173 cm, minimalna zaś wynosi 23 cm. Stabilnie utrzyma on obciążenie do 7 kilogramów, więc śmiało można zamontować na nim nawet ciężki sprzęt.

Obraz

Wielokątowa kolumna centralna pozwala na szybką i wygodną zmianę ustawienia aparatu w dowolnej pozycji. Pistoletowa głowica ma wbudowany spust migawki - GH-300T - i umożliwia nastawianie ostrości poprzez wciśnięcie przycisku do połowy. W zestawie ze statywem otrzymacie dwa kable: Nikon TN1 oraz Canon TC1, ale urządzenie będzie współpracować z innymi kablami z wtyczką DC 2,5 mm.

Introducing the ALTA Pro 2+ 263CGHT

Statyw umożliwia wygodne tworzenie panoram - głowica wyposażona jest w 72 punkty, co 5 stopni. Wygodnym rozwiązaniem jest automatyczne blokowanie głowicy w danym ustawieniu, po puszczeniu uchwytu, a także kontrola tarcia. Zabezpieczeniem przed przypadkowym rozłączeniem sprzętu od statywu jest podwójna blokada szybkozłączki.

Obraz

Statyw z pewnością spełni oczekiwania wielu użytkowników, jednak nie należy do tanich - kosztuje 1990 zł.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)