O takich zdjęciach marzy każda przyszła mama. Zostały zrobione pod wodą

O takich zdjęciach marzy każda przyszła mama. Zostały zrobione pod wodą

O takich zdjęciach marzy każda przyszła mama. Zostały zrobione pod wodą
Źródło zdjęć: © © Kimber Greenwood / [Instagram](https://www.instagram.com/waterbearphotography/)
Marcin Watemborski
11.04.2022 12:15, aktualizacja: 17.04.2022 11:52

Która z przyszłych mam nie chciałaby mieć pięknych zdjęć pamiątkowych? Wykonanie oryginalnego zdjęcia ciążowego to trudne zadanie. W tej dziedzinie łatwo popaść w kicz, lecz Kimber Greenwood wie, jak go uniknąć. Jej prace wyglądają jak obrazy.

34-letnia Kimber Greenwood z amerykańskiego Gainesville znalazła swoją niszę. Nie chodzi o fotografie ciążową, bo ta branża jest oblegana dość znacznie. Sukces jest zasługą tego, jak i gdzie Kimber robi zdjęcia.

Kadry Amerykanki są realizowane pod wodą. Przyszłe mamy nurkują na tle różnych przepięknych podwodnych krajobrazów. Kobiety w ciąży, ubrane w zwiewne suknie mogą bez problemu zapozować do malowniczego portretu.

Na dodatek tafla wody rozprasza światło, dzięki czemu zdjęcia nabierają malarskiej estetyki. Warto również podkreślić komfort samym bohaterek zdjęć, ponieważ w wodzie czują się lekkie jak piórko, a sesje są dla nich odprężające.

Kimber ma interesujące podejście do tematu. Według niej, pod wodą można ująć człowieka takiego, jakim jest naprawdę, ponieważ zamiast koncentrować się na odegraniu roli, myśli o kolejnym oddechu, a to pokazuje jego prawdziwe oblicze.

Więcej przepięknych zdjęć znajdziecie na Instagramie Water Bear Photography.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)