O zdrowie trzeba zabiegać - startuje konkurs fotograficzny PZU

O zdrowie trzeba zabiegać - startuje konkurs fotograficzny PZU
Magda Szewczuwianiec

18.07.2014 11:00, aktual.: 26.07.2022 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moc sportowych wrażeń, dynamika ujęć i ciekawe nagrody – tak zapowiada się konkurs fotograficzny PZU, którego zwycięzcy mają szansę pojawić się na plenerowej wystawie.

„O zdrowie trzeba zabiegać” – pod taką nazwą wystartował fotograficzny konkurs PZU. Najlepsze prace 20 autorów pojawią się na wystawie ogrodzenia Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach fotografii sportowej prowadzonych przez Michała Drabikowskiego, które odbędą się 28 września br. w Warszawie przed startem 36. PZU Maratonu Warszawskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie, które będzie kreatywną interpretacją tytułu konkursu, czyli „O zdrowie trzeba zabiegać”, przygotować do niego krótki opis (max 250 znaków) i wgrać je poprzez aplikację konkursową, znajdująca się na fanpage’u „Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU”. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.

Prace konkursowe można zgłaszać od 15 do 27 lipca 2014 r., do godz. 12.00.

Dodatkowo, na wybrane prace można głosować poprzez aplikację konkursową, dając tym samy znać Jury, które prace warte są nagrody.

Ważne jest aby posiadać oryginalne pliki (.tiff lub .jpg), o wadze do 20MB i rozdzielczości min. 300DPI. Jest to warunkiem ewentualnego wydrukowania prac na wystawę.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)