Co z zamówieniami z nocnej promocji RTV EURO AGD? Znamy stanowisko sklepu

Co z zamówieniami z nocnej promocji RTV EURO AGD? Znamy stanowisko sklepu23.03.2017 14:41
Co z zamówieniami z nocnej promocji RTV EURO AGD? Znamy stanowisko sklepu

W tej sprawie pisało do nas wielu czytelników. Zapytaliśmy u źródła, czyli w sklepie RTV EURO AGD. Zobaczcie, jaka jest oficjalna odpowiedź sklepu.

Dopiero co informowaliśmy o sprawie nocnej promocji w internetowym sklepie RTV EURO AGD. Wielu fotografów zakupiło obiektyw Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM w promocyjnej cenie obniżonej o ponad 80 procent - z 9099 na 1599 złotych. Obiektywy jednak szybko się skończyły. Chwilę po zakończeniu promocji potencjalni szczęśliwcy zaczęli otrzymywać maile, w których ich rezerwacja została anulowana. Wśród internautów rozpętała się burza.

Powodem tego zajścia był brak dostępności towaru w magazynie oraz wycofanie obiektywu z oferty sklepu. Niektórzy internauci wspominali również o tym, że podczas rozmowy telefonicznej z obsługą sklepu dostali informację, że obiektyw jest niedostępny u producenta oraz został wycofany z produkcji.

420743949729466427

Poniżej możecie przeczytać oficjalne stanowisko dyrektora ds. marketingu Tomasza Siedleckiego.

W nocy z dnia 21 na 22 marca prowadziliśmy naszą cykliczną akcję "Nocna promocja" na euro.com.pl. Jedną z atrakcji był przeceniony obiektyw Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM za 1599 złotych. Ta oferta wzbudziła zainteresowanie kupujących i znalazło się wielu chętnych. System przyjmował zgłoszenia wg kolejności, w jakiej napływały.Po wyczerpaniu zapasów magazynowych system powiadamiał kupujących o braku produktu i anulowaniu ich zamówienia. Regulamin naszego sklepu zakłada, iż każdy zakup musi zostać potwierdzony telefonicznie lub mailowo przez pracownika naszego sklepu. Ten komunikat jest widoczny m.in. podczas dokonywania każdych zakupów, nie tylko tych promocyjnych.Każdego zawiedzionego przepraszamy. Tych, którzy dokonali zakupu po promocyjnej cenie i dostali mail potwierdzający, zapewniamy, iż produkt zostanie dostarczony w najbliższych dniach.

Widać zatem, że tylko nieliczni otrzymają zamówiony obiektyw. Mam też wrażenie, że cała akcja nie była wcale błędem - prawdopodobnie sklep rzeczywiście chciał się pozbyć zalegających ostatnich sztuk tego szkła.

Niestety nie mamy informacji dotyczących drugiego oferowanego w okazyjnej cenie obiektywu - Sigma 180 mm f/2.8 APO Macro EX DG HSM, lecz podejrzewamy, że kwestia zostanie rozwiązana podobnie jak w przypadku Canona.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)