Obrazy żywcem wyjęte z horroru. Wiej, póki możesz, bo to nie film

Obrazy żywcem wyjęte z horroru. Wiej, póki możesz, bo to nie film
Źródło zdjęć: © © Cursed Images via [Twitter](https://twitter.com/cursedimages)
Marcin Watemborski

17.01.2022 11:25, aktual.: 26.07.2022 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Te zdjęcia stawiają na nogi lepiej niż poranna kawa. Co więcej – sprawiają, że człowiek ma ochotę dać nogi za pas. Prezentowane tu obrazy są delikatnie mówiąc niepokojące. Właściwie to wyglądają jak sceny z filmów pokroju "Egzorcysta" lub "Coś". Przygotujcie się na bardzo niekomfortową dawkę zdjęć.

Zdjęcia, które widzicie pochodzą ze zbioru o nazwie Cursed Images, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza Przeklęte obrazy. Konto na Twitterze o tej samej nazwie zgromadziło ponad 150 tysięcy obserwujących, którzy zdecydowanie są miłośnikami przerażających zdjęć. To gratka dla wszystkich miłośników groteskowych horrorów, gdzie klauni czy zwierzęta ze świecącymi oczami odgrywają bardzo ważne role.

Jeśli nie przerażają was wspomniane motywy, co powiecie na zakonnice, uroczą dziewczynę robiącą przyjęcie herbaciane dla pająków lub zupełnie przypadkowe zdjęcie wnętrza lodówki pełnej lalek ułożonych jak plażowicze? W naszych głowach to wszystko buduje dość straszne scenariusze – w końcu kto z nas nie oglądał "Laleczki Chucky" czy "Gremlinów".

Różnych dziwnych sytuacji i scen jest tam znacznie więcej. Niektóre wywołują delikatny uśmiech, inne zaś zachęcają do wyłączenia tej strony i uciekanie, gdzie pieprz rośnie. To zdecydowanie nie są momenty, które ktokolwiek chce przeżyć osobiście. Zwłaszcza, jeśli pomyślimy o wylatującym w powietrze przenośnym WC.

Więcej niepokojących zdjęć znajdziecie na Twitterze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)