Obróbka zdjęć z Dubaju w pigułce [screencast]

Obróbka zdjęć z Dubaju w pigułce [screencast]
Źródło zdjęć: © © Jakub Kaźmierczyk
Redakcja Fotoblogia.pl

07.01.2015 14:28, aktual.: 07.01.2015 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy w Polsce zima i sypie śnieg, warto przyjrzeć się zdjęciom ze słonecznego Dubaju. Jakub Kaźmierczyk przygotował specjalny screencast, w którym w przyśpieszonym tempie pokazuje swoje metody obróbki zdjęć z ostatniego wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oprócz wideoporadników oraz testów przygotowywanych na Fotoblogia.pl, Jakub Kaźmierczyk publikuje także bardziej prywatne, ale fotograficzne teksty na swoim blogu. Ostatni wpis prezentuje najciekawsze zdjęcia z podróży do Dubaju oraz praktyczny screencast z obróbką niektórych z zaprezentowanych zdjęć.

Jakub Kaźmierczyk:

„Pod koniec listopada wybrałem się na 9 dni do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Końcówka roku w ogóle była dla mnie bardzo pracowita. Tuż przed wyjazdem realizowałem zlecenie w Poznaniu, a na dwa dni przed wylotem pojechałem do Warszawy, gdzie pracowałem dla Smyka. Na szczęście udało mi się znaleźć lukę między zleceniami i zamieniłem 3 stopnie na 30".

Screencast jest rozwinięciem materiału „Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa". Pełny opis podróży znajdziecie na prywatnym blogu Jakuba Kaźmierczyka.

Obróbka zdjęć z Dubaju - jakubkazmierczyk.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także