Ocean motywacją i motywem na czarno-białych zdjęciach Hengki Koentjoro

Hengki Koentjoro to fotograf i filmowiec z Dżakarty w Indonezji. Na co dzień jest operatorem w firmie produkującej filmy korporacyjne i reklamy. Fotografia to jego hobby, które wykonuje w wolnym czasie.
Hengki Koentjoro to fotograf i filmowiec z Dżakarty w Indonezji. Na co dzień jest operatorem w firmie produkującej filmy korporacyjne i reklamy. Fotografia to jego hobby, które wykonuje w wolnym czasie.
Źródło zdjęć: © © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Marcin Falana

20.03.2015 12:03, aktual.: 20.03.2015 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ocean jest główną motywacją do ekspresji, z której korzysta. Czarno-białe zdjęcia oceanu Hengki Koentjoro wciągają w ciekawy klimat Indonezji.

Hengki zainteresował się fotografią, gdy dostał na urodziny od rodziców kompaktowy aparat Kodaka. Odkąd mógł zamrażać ruch jego pasja zaczęła się rozwijać. Prace takich fotografów, jak Ansel Adams otworzyły mu oczy na fotografię w czerni i bieli. Pracuje spontanicznie, ponieważ lubi gubić się w okolicy i eksplorować piękno natury, która jest pełna tajemnic i nieobliczalna.
Hengki zainteresował się fotografią, gdy dostał na urodziny od rodziców kompaktowy aparat Kodaka. Odkąd mógł zamrażać ruch jego pasja zaczęła się rozwijać. Prace takich fotografów, jak Ansel Adams otworzyły mu oczy na fotografię w czerni i bieli. Pracuje spontanicznie, ponieważ lubi gubić się w okolicy i eksplorować piękno natury, która jest pełna tajemnic i nieobliczalna.© © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Ocean jest dla niego główną motywacją do ekspresji, z której korzysta. Indonezja oferuje ponad 13 000 wysp, nie wspominając o aktywnych wulkanach.
Ocean jest dla niego główną motywacją do ekspresji, z której korzysta. Indonezja oferuje ponad 13 000 wysp, nie wspominając o aktywnych wulkanach.© © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Hengki Koentjoro fotografuje głównie lustrzankami. Do zdjęć oceanu na długich czasach ekspozycji używa filtrów ND, które pozwalają na ekspozycję 5 min. w słoneczny dzień. Obróbkę zdjęć robi w Lightroomie łącznie z konwersją do czerni i bieli. Zdjęcia drukuje na papierach Hahnemuhle na drukarkach HP.
Hengki Koentjoro fotografuje głównie lustrzankami. Do zdjęć oceanu na długich czasach ekspozycji używa filtrów ND, które pozwalają na ekspozycję 5 min. w słoneczny dzień. Obróbkę zdjęć robi w Lightroomie łącznie z konwersją do czerni i bieli. Zdjęcia drukuje na papierach Hahnemuhle na drukarkach HP.© © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Obraz
© © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Obraz
© © [Hengki Koentjoro](https://www.behance.net/hengki24)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)