Od Rodziny Królewskiej po kobiety Bonda - nowy projekt krakowskiego House of Retouching

Zlecenie retuszu sesji dotyczącej ikonicznej serii zdecydowanie podkreśla światowy poziom, który reprezentuje studio House of Retouching. Jest ono m.in odpowiedzialne za retusz oficjalnych zdjęć brytyjskiej Rodziny Królewskiej.
Zlecenie retuszu sesji dotyczącej ikonicznej serii zdecydowanie podkreśla światowy poziom, który reprezentuje studio House of Retouching. Jest ono m.in odpowiedzialne za retusz oficjalnych zdjęć brytyjskiej Rodziny Królewskiej.
Źródło zdjęć: © © Jason Bell
Marcin Watemborski

30.11.2015 10:27, aktual.: 30.11.2015 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przygody Agenta 007 to nie tylko super gadżety, szybkie samochody i niebezpieczne akcje. To również kobiety. Przy okazji premiery nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, Krzysztof Gadomski i Tomasz Kozakiewicz z krakowskiego studia House of Retouching zrealizowali postprodukcję sesji kobiet Bonda. Zobaczcie jak sobie z tym poradzili!

W sesji autorstwa Jasona Bella wzięły udział Naomie Harris, Lea Seydoux i Monica Bellucci, które pojawią się w najnowszej ekranizacji opowieści o Agencie 007.
W sesji autorstwa Jasona Bella wzięły udział Naomie Harris, Lea Seydoux i Monica Bellucci, które pojawią się w najnowszej ekranizacji opowieści o Agencie 007.© © Jason Bell
Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy poproszono nas o postprodukcję tej sesji. - mówią retuszerzy – Niecierpliwie czekaliśmy, by móc pokazać te zdjęcia. Nareszcie możemy!
Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy poproszono nas o postprodukcję tej sesji. - mówią retuszerzy – Niecierpliwie czekaliśmy, by móc pokazać te zdjęcia. Nareszcie możemy!© © Jason Bell
House of Retouching, mimo swojej renomy, nie zamierza opatrzać swoich metod pracy klauzulą „ściśle tajne” - o tym jak pracują Gadomski i Kozakiewicz możecie dowiedzieć się na warsztatach, których kolejna edycja odbędzie się na początku grudnia.
House of Retouching, mimo swojej renomy, nie zamierza opatrzać swoich metod pracy klauzulą „ściśle tajne” - o tym jak pracują Gadomski i Kozakiewicz możecie dowiedzieć się na warsztatach, których kolejna edycja odbędzie się na początku grudnia.© © Jason Bell
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów.
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów.© © Jason Bell
Obraz
© © Jason Bell
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)