Oddział Sony przeprasza za wybranie niefortunnej daty wydarzenia. Planuje nową

Oddział Sony przeprasza za wybranie niefortunnej daty wydarzenia. Planuje nową
Marcin Watemborski

07.07.2021 08:39, aktual.: 07.07.2021 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Początkowo wydarzenie Sony zajawiane w mediach społecznościowych na całym świecie miało się odbyć 7 lipca 2021 roku. Niestety okazało się, że to bardzo ważny dzień dla Chin. Gdyby nie to, prawdopodobnie już wiedzielibyśmy oficjalnie, jakie smakowite kąski szykuje dla nas Sony.

7 lipca to wyjątkowa data. Tego dnia miało odbyć się wydarzenie Sony, które było promowanie nie tylko na Facebooku, ale również na YouTube z odliczaniem czasu do rozpoczęcia transmisji. Według zapowiedzi, mieliśmy zobaczyć nowy aparat, lecz tak się nie stanie.

Powodów odwołania wydarzenia jest kilka. W przypadku chińskich odbiorców, mówimy o przełożeniu eventu na inny dzień, ponieważ 7 lipca 2021 roku to 84. rocznica inwazji Japonii na Chiny w ramach II wojny chińsko-japońskiej (lata 1937 – 1945). W związku z tym na Weibo (chiński odpowiednik Facebooka i Twittera), miejscowy oddział Sony zamieścił przeprosiny oraz wyjaśnienie sytuacji.

Oświadczenie Sony na Weibo.
Oświadczenie Sony na Weibo.

W przypadku europejskich mediów, niektórzy dostali informację na temat opóźnienia w związku z brakami magazynowymi producentów półprzewodników. Sony Polska poinformowało o przełożeniu wydarzeniu nawiązując do obu powodów. Oficjalnie nie wiemy, czego możemy spodziewać się na prezentacji i czekamy z niecierpliwością na nową datę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)