Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies

Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies
28.12.2020 10:36
Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies

Josh Hug nagrywał piękno kalifornijskiej plaży z perspektywy lotu ptaka. Podczas tego dostrzegł coś, co go zaniepokoiło. Chwilę później okazało się, że uratował życie nieprzytomnej kobiecie.

Wykładowca Uniwersytetu w Berkley Josh Hug postanowił nagrać film pokazując piękno fal na kalifornijskiej plaży. W pewnym momencie zauważył bliżej nieokreślony kształt. Gdy podleciał bliżej, okazało się, że to leżąca na brzegu kobieta, koło której skakał pies. Mężczyzna rzucił wszystko i pobiegł zobaczyć, co się z nią dzieje. Dron cały czas nagrywał.

Hug wspomina, że widział z oddali osobę, którą przesuwają kolejne fale i psa. Gdy znalazł się już obok niej, zauważył, że kobieta jest nieobecna. Próbował ją ocucić, lecz nie była w stanie się ruszać. To była sprawa życia i śmierci.

Chwilę później do Huga ratującego kobietę podbiegli inni ludzie. Wszyscy razem odciągnęli ją z dala od wody. Według Jeffa Huntze ze straży pożarnej, gdyby nie pomoc udzielona kobiecie przez trzech mężczyzn, ostatecznie mogła ona zostać wciągnięta do wody i się utopić. Hug został bohaterem, a całość zajścia została uwieczniona na filmie.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)