Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies

Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies

Odnalazł nieprzytomną kobietę, dzięki dronowi. Cały czas czuwał przy niej pies
Marcin Watemborski
28.12.2020 10:36, aktualizacja: 26.07.2022 14:36

Josh Hug nagrywał piękno kalifornijskiej plaży z perspektywy lotu ptaka. Podczas tego dostrzegł coś, co go zaniepokoiło. Chwilę później okazało się, że uratował życie nieprzytomnej kobiecie.

Wykładowca Uniwersytetu w Berkley Josh Hug postanowił nagrać film pokazując piękno fal na kalifornijskiej plaży. W pewnym momencie zauważył bliżej nieokreślony kształt. Gdy podleciał bliżej, okazało się, że to leżąca na brzegu kobieta, koło której skakał pies. Mężczyzna rzucił wszystko i pobiegł zobaczyć, co się z nią dzieje. Dron cały czas nagrywał.

Hug wspomina, że widział z oddali osobę, którą przesuwają kolejne fale i psa. Gdy znalazł się już obok niej, zauważył, że kobieta jest nieobecna. Próbował ją ocucić, lecz nie była w stanie się ruszać. To była sprawa życia i śmierci.

Chwilę później do Huga ratującego kobietę podbiegli inni ludzie. Wszyscy razem odciągnęli ją z dala od wody. Według Jeffa Huntze ze straży pożarnej, gdyby nie pomoc udzielona kobiecie przez trzech mężczyzn, ostatecznie mogła ona zostać wciągnięta do wody i się utopić. Hug został bohaterem, a całość zajścia została uwieczniona na filmie.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)