Odrobina magii dla dzieci, które święta spędzą w szpitalu

Odrobina magii dla dzieci, które święta spędzą w szpitalu

Odrobina magii dla dzieci, które święta spędzą w szpitalu
Źródło zdjęć: © © The Heart Project / [Instagram](https://www.instagram.com/heartprojectofficial/)
Monika Homan
14.12.2018 13:10, aktualizacja: 17.12.2018 13:01

"Christmas Wish" ("Bożonarodzeniowe życzenie") to wspaniały projekt, w którym fotografowie z całego świata łączą siły, by przenieść ciężko chore dzieci, spędzające święta w szpitalu, do świata pełnego magii.

Projekt "The heART" polega na współpracy australijskiej fotografki, Karen Alsop z wolontariuszami z całego świata. Ich celem jest dzielenie się miłością z rodzinami, które doświadczyły różnego rodzaju trudności - od problemów finansowych po ciężkie choroby.

Z okazji nadchodzących świąt ponad 100 wolontariuszy z 10 miast w 4 krajach połączyło siły, żeby odwiedzić w szpitalach ciężko chore dzieci i zrobić im świąteczne portrety. To już trzeci rok świątecznego projektu 'The heART". Tym razem fotografowie odwiedzili dzieci z Australii, Nowej Zelandii, Kanady i Wielkiej Brytanii.

Zespół wraz z Mikołajem odwiedzili szpitale i na rozstawionym zielonym tle fotografowali dzieci, które najbardziej magiczny, świąteczny czas w roku spędzą poza domem. Później, z pomocą mistrzów Photoshopa takich jak Jesús Ramirez, Renee Robyn czy Colin Smith, zostali przeniesieni do magicznego świata tworząc ciepłe, świąteczne wspomnienia dla całej rodziny i wywołując szczery uśmiech najmłodszych. To najpiękniejszy prezent, jaki mogli otrzymać ich rodzice.

Magical Christmas Photos for Sick Children in Hospitals Across Australia

Dzieci były zachwycone portretami, które otrzymały w prezencie. Poza okresem świątecznym w ramach projektu dzieci zamieniają się w superbohaterów lub przenoszą się do świata bajek. Wszystko to po to, by one i ich rodziny choć na chwile mogły zapomnieć o trudach, z jakimi przychodzi im się mierzyć. Śledźcie projekt na Instagram]Instagramie[/url] i zastanówcie się, co wy możecie zrobić w te święta, żeby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)