Trumpowie na fali krytyki po publikacji świątecznych zdjęć

Trumpowie na fali krytyki po publikacji świątecznych zdjęć

Trumpowie na fali krytyki po publikacji świątecznych zdjęć
Kasia Piotrowska
20.12.2018 10:04, aktualizacja: 26.07.2022 16:01

Biały Dom jest gotowy, żeby świętować Boże Narodzenie. Na Twitterze Melanii Trump pojawił się oficjalny świąteczny portret pary prezydenckiej USA. Pojawiła się również fala krytyki pod zdjęciem, zarzuty o hipokryzji i inne. Co wy sądzicie o tym wszystkim?

Oficjalne świąteczne zdjęcie prezydenta USA Donalda Trumpa wraz z jego żoną - Melanią Trump - zostało zrobione w Sali Krzyżowej Białego Domu podczas Balu Kongresowego. Prezydent i pierwsza dama stoją na środku sali trzymając się za ręce otoczeni klasycznymi, zielonymi choinkami przystrojonymi w czerwone ozdoby. Trudno o bardziej sztywny portret świąteczny. Państwo Trump uśmiechają się do zdjęcia jakby aż nadto, a ich postawa przypomina bardziej figury woskowe niż postury prawdziwych osób. Zdjęcie zostało wykonane przez Andreę Hanks, oficjalną fotografkę Białego Domu.

Pierwsza dama ubrana jest w białą cekinową suknię od Céline, a prezydent w wieczorowy garnitur.

Na zdjęciu, kolejny rok z rzędu nie zobaczymy całej rodziny Trumpów, brakuje na nim ich syna, Barrona.

Na profilu Pierwszej damy pojawił się również film, który pokazuje ozdoby świąteczne, jakie wypełniły rezydencję rodziny prezydenckiej. Zaprojektowała je Melania Trump. Drugi raz z rzędu stały się one celem kpin internautów. Zwłaszcza czerwone drzewka, a raczej stożki we wschodniej kolumnadzie, przykuły ich uwagę. Pojawiły się opinie, że przypominają nieco kostiumy z filmu "Opowieść Podręcznej". Melanii Trump nie brakowało fantazji podczas dekorowania rezydencji, a to czy komuś się takie ozdoby podobają, jest kwestią gustu.

"Wesołych Świąt od Prezydenta Donalda J. Trumpa i Pierwszej Damy Melanii Trump" - czytamy w opisie zdjęcia. Donald Trump postanowił dać pracownikom federalnym wolne w wigilię Bożego Narodzenia, by mogli spędzić czas z rodzinami. Całkiem miło, prawda?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)