Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy

Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy

Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy
Źródło zdjęć: © © Getty Images
Marcin Watemborski
29.12.2020 11:52, aktualizacja: 26.07.2022 14:36

O tym jak potężną moc mają media społecznościowe, przekonał się 23-letni fotograf Malcolm Manning. Wrzucając post na Twittera, na pewno nie spodziewał się, że będzie chciała go zatrudnić sama Oprah Winfrey – znana prezenterka z USA.

Malcom Manning jest jednym z fotografów, na którego pracę, a właściwie jej brak, znacząco wpłynę pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. W pewnym momencie postanowił napisać krótkiego, aczkolwiek emocjonalnego posta na Twitterze. Zawarł w nim prośbę o udostępnienie wpisu, by mógł rozwijać swoją działalność.

23-letni artysta rozważał zrobienie sobie przerwy w fotografowaniu i chciał skoncentrować się na ukończeniu studiów fizjoterapeutycznych. Mimo wszystko miał nadzieję, że będzie mógł się rozwijać jako fotograf i stąd pomysł na wpis. Nie spodziewał się, że kilka dni później jego kariera nabierze tempa.

Podczas realizowania jednej z sesji, jego telefon zawibrował, a oczom fotografa ukazało się powiadomienie informujące, że Oprah Winfrey – znana producentka i prezenterka telewizyjna – ma dla niego pracę! We wpisie kobieta poinformowała, że niedługo planuje wznowienie strony swojego magazynu, a zdjęcia Malcolma mogłyby być wizualizacją jedną z przedstawianych tam historii.

Oprócz publicznej oferty Winfrey, Malcolm dostał tego samego dnia 5 zapytań o zdjęcia. Wygląda na to, że działalność Manninga jest uratowana, a to wszystko dzięki odpowiedzi jednej wpływowej osoby. Ta sytuacja pokazuje, jak istotne są media społecznościowe w promowaniu swojej twórczości w dzisiejszych czasach, nawet gdy nie mamy ogromnych zasięgów.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)