Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy

Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy29.12.2020 11:52
Ogłaszał swoje usługi na Twitterze. Oprah Winfrey zaprosiła go do współpracy
Źródło zdjęć: © © Getty Images

O tym jak potężną moc mają media społecznościowe, przekonał się 23-letni fotograf Malcolm Manning. Wrzucając post na Twittera, na pewno nie spodziewał się, że będzie chciała go zatrudnić sama Oprah Winfrey – znana prezenterka z USA.

Malcom Manning jest jednym z fotografów, na którego pracę, a właściwie jej brak, znacząco wpłynę pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. W pewnym momencie postanowił napisać krótkiego, aczkolwiek emocjonalnego posta na Twitterze. Zawarł w nim prośbę o udostępnienie wpisu, by mógł rozwijać swoją działalność.

23-letni artysta rozważał zrobienie sobie przerwy w fotografowaniu i chciał skoncentrować się na ukończeniu studiów fizjoterapeutycznych. Mimo wszystko miał nadzieję, że będzie mógł się rozwijać jako fotograf i stąd pomysł na wpis. Nie spodziewał się, że kilka dni później jego kariera nabierze tempa.

Podczas realizowania jednej z sesji, jego telefon zawibrował, a oczom fotografa ukazało się powiadomienie informujące, że Oprah Winfrey – znana producentka i prezenterka telewizyjna – ma dla niego pracę! We wpisie kobieta poinformowała, że niedługo planuje wznowienie strony swojego magazynu, a zdjęcia Malcolma mogłyby być wizualizacją jedną z przedstawianych tam historii.

Oprócz publicznej oferty Winfrey, Malcolm dostał tego samego dnia 5 zapytań o zdjęcia. Wygląda na to, że działalność Manninga jest uratowana, a to wszystko dzięki odpowiedzi jednej wpływowej osoby. Ta sytuacja pokazuje, jak istotne są media społecznościowe w promowaniu swojej twórczości w dzisiejszych czasach, nawet gdy nie mamy ogromnych zasięgów.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)