Nowe nakładki fotograficzne Olloclip do iPhone'a 7 i 7 Plus

Nowe nakładki fotograficzne Olloclip do iPhone'a 7 i 7 Plus

Nowe nakładki fotograficzne Olloclip do iPhone'a 7 i 7 Plus
Mikołaj Rożek
12.10.2016 12:35, aktualizacja: 26.07.2022 18:49

Olloclip to dobrze znane linia adapterów fotograficznych do produktów Apple. Producent właśnie zapowiedział nowe produkty tej serii: Olloclip do smartfonów iPhone 7 i 7 Plus.

Wraz z rozwojem technologii mobilnej coraz lepiej i łatwiej fotografuje się przy użyciu smartfonów. Producenci akcesoriów prześcigają się w wymyślaniu coraz nowych rozwiązań, jak rozszerzyć funkcjonalność fotografowania telefonem poza wbudowane możliwości.

Obraz

Tak oto Olloclip wprowadza trzy nowe zestawy rozszerzające fotograficzne możliwości smartfonów iPhone 7 i 7 Plus: Core, Active Lens i Macro Pro. Uwagę przykuwa przede wszystkim nowoczesny design i możliwość szybkiej wymiany jednego obiektywu na drugi. Całość mocowana jest na smartfonie za pomocą dołączonej do każdego zestawu nakładki.

Obraz

W wersji Core do dyspozycji dostaniemy obiektyw szerokokątny o polu widzenia 120°, rybie oko o polu widzenia 180°, które pełni także rolę makro z 15-krotnym powiększeniem. Zdecydowanie jest to wszechstronny zestaw, który wielu osobom przypadnie do gustu.

Obraz
© © [Olloclip](http://olloclip.com)

Zestaw Active Lens zapewnia z jednej strony bardzo szeroki kąt widzenia obiektywu wynoszący 155°, z drugiej oferuje teleobiektyw, który zwiększa ogniskową dwukrotnie. W tej konfiguracji Olloclip uchwycimy zarówno krajobrazy, jak i portrety, zachowując płytką głębię ostrości.

Obraz

Ostatnią wersją jest Macro Pro. Jak nazwa wskazuje, tym zestawem będziemy mogli podejść bardzo blisko i złapać interesujący nas detal. Dostaniemy możliwość wyboru trzech rzędów optycznego powiększenia: 7x, 14x oraz 21x. Dodatkowo w połączeniu z cyfrowym zoomem iPhone'a, powiększenie może sięgnąć 100x.

Obecnie na wszystkie trzy zestawy można składać zamówienia w przedsprzedaży. Cena została ustalona na 119,99 euro za zestaw Core, 149,99 euro za Active Lens oraz 99,99 euro za Macro Pro. Na tę chwilę nie posiadamy informacji o planowanej sprzedaży w Polsce.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)