Olympus PEN E‑PL10 – stylowy maluch w nowej odsłonie

Olympus PEN E-PL10 – stylowy maluch w nowej odsłonie
Marcin Watemborski

22.11.2019 12:38, aktual.: 22.11.2019 13:38

Linia Olympus PEN E-PL charakteryzuje się stylowym wykończeniem i akcesoriami. Nowa odsłona, model Olympus PEN E-PL10, właśnie dołączył do rodziny.

Olympus PEN E-PL10 jest nowym korpusem wśród stylowych bezlusterkowców z matrycą Mikro Cztery Trzecie. Został wyposażony w stabilizację obrazu oraz umożliwia stały dostęp do sieci. Ponadczasowy design i intuicyjna obsługa sprawią, że będzie interesującym dodatkiem, który warto mieć przy sobie.

Olympus PEN E-PL10 – kluczowe cechy

Sercem korpusu Olympus PEN E-PL10 są: 16-megapikselowa matryca oraz procesor obrazu TruPic VII, mające zapewnić dobrą jakość obrazu nawet w nocy. Korpus został wyposażony w łączność Wi-Fi oraz Bluetooth, co w połączeniu z aplikacją Olympus Image Share umożliwi stałe przesyłanie zdjęć do smartfona. W najnowszej wersji apki znajdziecie filmiki instruktażowe, wyjaśniające, jak fotografować w określonej sytuacji.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Intuicyjna obsługa jest znaną cechą serii PEN E-PL, ale ciekawą nowością są automatyczne selfie za pomocą funkcji Touch AF Shutter. Włącza się ona, gdy ekran LCD aparatu znajdzie się w pozycji selfie. Po dotknięciu aparat ustawi ostrość i zrobi zdjęcie, które możecie wzbogacić jednym z 16 filtrów artystycznych. Tryb Advance Photo umożliwi korzystanie z różnych presetów.

Olympus PEN E-PL10 został wyposażony w trzy inne tryby: Multi Exposure (wielokrotna ekspozycja), Live Composite, który umożliwi uchwycenie śladu ruchu gwiazd lub innych, oraz tryb cichy, dzięki czemu aparat będzie pracował bezgłośnie – bez dźwięku migawki ani przycisków.

Obraz

Olympus PEN E-PL10 – cena i dostępność

Korpus jest dostępny w 3 kolorach: białym, czarnym i brązowym. Sam korpus kosztuje 2699 złotych, natomiast zestaw z obiektywem Olympus M. Zuiko Digital ED 14-42 mm f/3.5-5.6 EZ to koszt 3199 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)