Operator dostał piłką w głowę, ale idealnie nagrał jej lot

Operator dostał piłką w głowę, ale idealnie nagrał jej lot

Operator dostał piłką w głowę, ale idealnie nagrał jej lot
Marcin Watemborski
22.11.2021 09:19, aktualizacja: 26.07.2022 14:18

To się nazywa poświęcenie dla pracy i pełny profesjonalizm! Don Cornelli zachował zimną krew, mimo że widział, jak piłka leci prosto w jego obiektyw. Dotrzymał ujęcie do samego końca, co skończyło się potężnym ciosem. Mimo wszystko – nagrał to idealnie.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu ligi futbolu amerykańskiego między drużynami Patriots oraz Falcons. Gdy Nick Folk z pierwszego zespołu wykopał piłkę w stronę bramki przeciwników, ta zmierzała idealnie na operatora kamery, zaś ten ani drgnął.

Tuż za bramką stał Don Cornelli, doświadczony operator, który nie raz uczestniczył w relacjonowaniu meczów. Na nagraniu widać, jak piłka leci z daleka prosto w obiektyw kamery, a ujęcie się nie zmienia. Co więcej – widać moment, w którym piłka uderza operatora - wówczas ujęcie delikatnie zadrżało.

Oczywiście do Cornellego o razu podbiegł sanitariusz, by zobaczyć, czy nic mu się nie stało. Początkowo mężczyzna był trochę oszołomiony, ale nie zamierzał przerwać pracy i kręcił dalej. Szczęśliwie obeszło się bez podróży do szpitala ani żadnego poważnego uszczerbku na zdrowiu. Cornelli szybko otrząsnął się po uderzeniu i wziął nawet udział w nagrywaniu uroczystego zakończenia meczu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)