Oregon Scientific ATC9K - zniesie wszystko

Oregon Scientific ATC9K - zniesie wszystko

Ola Błażowska
07.08.2010 18:32, aktualizacja: 01.08.2022 15:11

Są sytuacje, w których ze względu na obawę o sprzęt, rezygnujemy ze zrobienia zdjęć. Na szczęście powstał aparat wręcz stworzony do sytuacji ekstremalnych - Oregon Scientific ATC9K. Odporny na wstrząsy, zanurzenie do 20 metrów, gotowy do przypięcia na kierownicę, hełm, deskę snowboardową - nakręci filmy w rozdzielczości Full HD z prędkością 60 kl/s i zrobi zdjęcia wielkości 5 megapikseli. Chcecie więcej?

[url=http://fotoblogia.pl/4120,lizardq-100-megapikselowe-panoramy-w-minutke-i-to-w-trybie-hdr]

LizardQ: 100-megapikselowe panoramy w minutkę i to w trybie HDR[/url]

Solidna obudowa i wbudowany uchwyt to jedynie zewnętrzne zalety ATC9K. W środku znajdziemy sensor G, który m.in. obliczy prędkość poruszania się aparatu, a informację tę zamieści na filmiku - może być to szczególnie przydatne dla osób rejestrujących swoje wyścigi (np. motocyklowe, rowerowe, narciarskie). Poza tym, aparat został wyposażony w obiektyw o polu widzenia 130 stopni, oraz kolorowy ekran LCD, który pomoże w prostej edycji zarejestrowanego filmu.

Dla osób zainteresowanych nieskrępowaną łazęgą, ATC9K kompatybilny jest z modułem GPS, który będzie mapował ich wycieczkę na Google Maps. Podczas oglądania nakręconych filmów na komputerze, użytkownicy będą mieli możliwość równoczesnego śledzenia trasy na mapie, wartości przyspieszenia oraz wysokości, na której w danej chwili znajdowało się urządzenie.

Cena aparatu to 299,99$.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)