Ostatnie wydarzenia Walk&Talk oraz StreetMeet w tym roku. Wpadnij pogadać!

StreetMeet #2
StreetMeet #2
Źródło zdjęć: © fot. Damian Milczarek
Street Photo Poland

18.10.2019 09:40, aktual.: 26.07.2022 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkimi krokami zbliżają się dwa ostatnie w tym roku wydarzenia w ramach inicjatywy Street Photo Poland. Zachęcamy do wzięcia udziału w fotospacerze Walk&Talk oraz cyklu spotkań StreetMeet.

Fotospacer, zaplanowany na 26 października, daje okazję do wspólnego fotografowania Warszawy i rozmów na temat streeta. Uczestnicy spaceru spędzą kilka godzin w centrum miasta, a następnie udadzą się do Służewskiego Domu Kultury, by wraz z prowadzącymi przejrzeć i omówić wykonane zdjęcia. Tym razem radą służyć będą Tymon Markowski (twórca inicjatywy Street Photo Poland) oraz Michał Czarnecki (współzałożyciel kolektywu Flaneurs).

Ostatnie w tym roku spotkanie StreetMeet - 16 listopada - zabierze nas na wschód do takich krajów jak Indie, Maroko czy Tajlandia. Gościem głównym, który zaprezentuje swoje zdjęcia jest Joanna Mrówka, członek kolektywu Little Box Collective, wielokrotnie nagradzana fotografka balansująca pomiędzy dokumentem, fotografią podróżniczą, a street photo. Swoje prezentacje na to spotkanie przygotowali specjalnie dla Was jeden z najlepszych tajskich streetowców Rammy Narula, a także Swarat Ghosh, który jest uczestnikiem programu mentorskiego agencji VII oraz członkiem kolektywu In-Street.

Fotospacer to wydarzenie, które daje możliwość pracy na żywym zrealizowany danego dnia materiale jak również umożliwia wymianę doświadczeń zarówno między uczestnikami jak i prowadzącymi, którzy służą radą. Takie spotkanie wspiera dalszy rozwój każdego z nas oraz przyczynia się do budowania społeczności, której spoiwem jest fotografia uliczna.

Zapisy na Walk&Talk trwają jeszcze przez kilka dni - zostały dwa ostatnie wolne miejsca. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem streetphotopoland@gmail.com. Także tam należy wysłać swoje portfolio, jeżeli chce się przystąpić do jego konsultacji podczas listopadowego spotkania StreetMeet. Udział w obydwu wydarzeniach jest darmowy.

Więcej informacji o tej inicjatywie można znaleźć na stronie streetphotopoland.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)