Ostrzegamy! Adobe Premiere Pro CC może zniszczyć głośnik w twoim MacBooku Pro

Ostrzegamy! Adobe Premiere Pro CC może zniszczyć głośnik w twoim MacBooku Pro07.02.2019 10:47
Ostrzegamy! Adobe Premiere Pro CC może zniszczyć głośnik w twoim MacBooku Pro

Użytkownicy Adobe Premiere Pro CC oraz MacBooków Pro zdecydowanie powinni to przeczytać. Rzecz jest bardzo ważna, gdyż może sprawić, że wasz wbudowany głośnik polegnie na amen. Uważajcie!

Na MacRumors pojawiły się doniesienia, w których użytkownicy dzielą się poważnym problemem, powodowanym prze Adobe Premiere Pro CC. W pewnym momencie program emituje z siebie bardzo głośny dźwięk, którzy brzmi jak powiadomienie. Wyzwolona ścieżka jest tak głośna, że permanentnie uszkadza głośnik MacBooka Pro a jak wiecie – to nie są tanie rzeczy!

Problem z Premiere Pro i Macbookami sięga listopada 2018

Pierwsze przesłanki dotyczące opisanego problemu pojawiły się w listopadzie 2018 roku, gdy na forum rozgorzała dyskusja zaczęta przez jednego użytkownika. W styczniu 2019 roku pojawili się kolejni userzy, którzy doświadczyli takiego samego zachowana programu.

Odpowiedzi różnych forumowiczów świadczą o tym, że Adobe jest świadome występującego problemu. Jeden z nich pisz, że producent oprogramowania zalecił mu sprawdzenie ustawień sprzętowych karty dźwiękowej oraz wyłączenie mikrofonu. Podobno włączony mikrofon spowodował uszkodzenie sprzętu.

W trakcie dyskusji wyszło na jaw, że błąd występuje w różnych wersjach Adobe Premiere Pro CC. Niestety póki co nikomu nie udało się ustalić przyczyny błędu. Jeśli dowiemy się, kto za tym stoi – Adobe czy Apple – damy wam niezwłocznie znać. Tymczasem polecamy sprawdzić, czy nie macie ustawionego sygnału wejściowego z mikrofonu na waszej karcie dźwiękowej.

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)