Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year

Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year

Stowarzyszenie The Kennel Club ogłosiło zwycięzców swojego dorocznego konkursu ”Dog Photographer of the Year”. To już 12 edycja międzynarodowego współzawodnictwa. Łącznie zgłoszono do niego 10 tysięcy prac z 74 różnych krajów.
Stowarzyszenie The Kennel Club ogłosiło zwycięzców swojego dorocznego konkursu ”Dog Photographer of the Year”. To już 12 edycja międzynarodowego współzawodnictwa. Łącznie zgłoszono do niego 10 tysięcy prac z 74 różnych krajów.
Źródło zdjęć: © © Maria Davison Ramos / Grand Prix oraz I miejsce w kat. "Najlepszy przyjaciel człowieka" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Marcin Watemborski
22.06.2017 09:19, aktualizacja: 22.06.2017 22:09

The Kennel Club to największa organizacja zajmująca się ochroną i zdrowiem psów w Wielkiej Brytanii. Oprócz rejestrowania zwierząt, związek oferuje właścicielom psów i osobom z nim pracującym edukację oraz pomoc w wyborze szczeniaków. Nie zapomniano również o fotografach, dla których stworzono specjalny konkurs fotograficzny.

Grand Prix oraz pierwsze miejsce w kategorii ”Najlepszy przyjaciel człowieka” zdobyła Maria Davison Ramos z Portugalii. Pies na zdjęciu nazwa się Yzma i jest skrzyżowana z Golden Retrieverem. Została ona adoptowana przez najbliższego przyjaciela fotografki.

W kategorii ”Pies pomocnik” przypadło Alasdair Macleod ze Szkocji. Megan jest Gryhoundem i ma na koncie nagrodę Therapet 2016. Zdjęcie zostało wykonane podczas cotygodniowej wizyty w South Beach Care w Saltcoas. Mężczyzna na zdjęciu jest weteranem. Duncan Currie był pilotem Królewskich Służb Lotniczych i cierpi na zanik pamięci.
W kategorii ”Pies pomocnik” przypadło Alasdair Macleod ze Szkocji. Megan jest Gryhoundem i ma na koncie nagrodę Therapet 2016. Zdjęcie zostało wykonane podczas cotygodniowej wizyty w South Beach Care w Saltcoas. Mężczyzna na zdjęciu jest weteranem. Duncan Currie był pilotem Królewskich Służb Lotniczych i cierpi na zanik pamięci.© © Alasdair Macleod / I miejsce w kat. "Pies pomocnik" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
”Psy podczas zabawy” to kategoria, w której wygrała Kalyee Greer ze Stanów zjednoczonych. Petey, czyli przeuroczy psiak na zdjęciu, właśnie wybiegał z wody cały mokry i szczęśliwy. Zdjęcie zostało wykonane podczas zachodu słońca. Słońce pięknie zagrało, zachodząc i wygenerowało wspaniałe światło.
”Psy podczas zabawy” to kategoria, w której wygrała Kalyee Greer ze Stanów zjednoczonych. Petey, czyli przeuroczy psiak na zdjęciu, właśnie wybiegał z wody cały mokry i szczęśliwy. Zdjęcie zostało wykonane podczas zachodu słońca. Słońce pięknie zagrało, zachodząc i wygenerowało wspaniałe światło.© © Kalyee Greer / I miejsce w kat. "Psy podczas zabawy" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Alexandra Robins (”Pies ratownik”), Sarah Caldecott (”Psy przy pracy”), Mirjam Schreures (”Szczeniaki”), Julian Gottfried (”Julian Gottfried”), John Liot (”Starsze psy”), Dylan Jenkins (”Młody fotograf psów”), Anastasia Vetjivsjaya (”Psi portret”).
W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Alexandra Robins (”Pies ratownik”), Sarah Caldecott (”Psy przy pracy”), Mirjam Schreures (”Szczeniaki”), Julian Gottfried (”Julian Gottfried”), John Liot (”Starsze psy”), Dylan Jenkins (”Młody fotograf psów”), Anastasia Vetjivsjaya (”Psi portret”).© © Alexandra Robins / I miejsce w kat. "Pies ratownik" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Więcej zdjęć możecie zobaczyć na stronie internetowej stowarzyszenia.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Więcej zdjęć możecie zobaczyć na stronie internetowej stowarzyszenia.© © Sarah Caldecott / I miejsce w kat. "Psy przy pracy" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Obraz
© © Mirjam Schreurs / I miejsce w kat. "Szczeniak" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Obraz
© © Julian Gottfried / I miejsce w kat. "Kocham psy ponieważ..." / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Obraz
© © John Liot / I miejsce w kat. "Starsze psy" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Obraz
© © Dylan Jenkins / I miejsce w kat. "Młody fotograf psów" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Obraz
© © Anastasia Vetkovskaya / I miejsce w kat. "Psi portret" / [www.thekennelclub.org.uk](http://www.thekennelclub.org.uk/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)