Oto najlepsze natychmiastowe hasło dla Instaxa

Fujifilm Instax mini 70
Fujifilm Instax mini 70
Redakcja Fotoblogia.pl

24.11.2015 15:36, aktual.: 26.07.2022 19:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zobacz, jak brzmi najlepsze hasło dla aparatu Fujifilm Instax mini 70 i kto wygrał nasz konkurs. Wybór nie był łatwy, bo prze 2 tygodnie otrzymaliśmy od Was blisko 830 haseł.

Waszym zadaniem było wymyślenie oryginalnego hasła dla Instaxa mini 70, które ma maksymalnie 100 znaków (wliczając spacje). Hasło powinno nawiązywać do jego charakteru: stylu, wzornictwa, fotografii natychmiastowej czy samej zabawy fotografowania. Każdy uczestnik mógł wysłać do trzech haseł. Większość z Was skutecznie wykorzystało tę możliwość.

Obraz

Otrzymaliśmy prawie 830 haseł, za co bardzo Wam dziękujemy! Wybór nie był łatwy - debatowaliśmy, ustalaliśmy, argumentowaliśmy i wybraliśmy. Oto jedno, najlepsze natychmiastowe hasło, którego autorem jest Marcin Kucharczyk:

Marcin Kucharczyk :

„Natychmiastowa radość"

Serdecznie gratulujemy! W nagrodę zwycięzca otrzyma najnowszy aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax mini 70, o którym pisaliśmy tuż po premierze. Aparat wyróżnia się świetnym, stylowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Nowością w tym modelu jest tryb Selfie, dzięki któremu łatwiej wykonać udany autoportret. Funkcje takie jak „tryb statyw” i samowyzwalacz mają się sprawdzić przy wykonywaniu zdjęć grupowych. Ponadto, tryb „makro” może być używany do fotografowania z odległości od 30 cm od obiektu, a tryb „Krajobraz” nadaje się do zdjęć odległych krajobrazów. Aparat jest wyposażony w funkcję automatycznej kontroli ekspozycji, która pozwala uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnej jasności.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i już teraz zapraszamy na kolejny, który ruszy niebawem. Więcej informacji wkrótce!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)