Zwycięzcy 2. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi”

Zwycięzcy 2. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi”

Zwycięzcy 2. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi”
Źródło zdjęć: © © Łukasz Zakrzewski / Lucyna Lewandowska
Krzysztof Basel
20.10.2014 12:33, aktualizacja: 26.07.2022 19:47

Wybraliśmy dwóch wyróżnionych autorów 2. etapu konkursu „Portrety z drogi”. Każdy z nich otrzyma Power Bank Noontec o wartości ok. 150 zł. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych etapach konkursu.

Wyróżnienia

Obraz
© © Łukasz Zakrzewski / lukaszzakrzewski.com

Autorem pierwszego wyróżnionego zdjęcia jest Łukasz Zakrzewski, autor bloga www.lukaszzakrzewski.com.

Obraz
© © Lucyna Lewandowska / http://lucynalewandowska.pl/ladakhindie/

Drugim wyróżnionym została Lucyna Lewandowska, który prowadzi blog www.lucyna-lewandowska.pl/ladakh-indie. Autorka tak opisała nagrodzone zdjęcie: "Nepalczyk" - w ciemnym i niewietrzonym domu mieszkali nepalscy robotnicy. Przyjechali całą rodziną do Ladakhu, aby zarobić na życie w swoim kraju. Nie znam napalskiego, więc niczego więcej nie udało mi się dowiedzieć. Ale nie zawsze słowa są potrzebne.

Nagrody

Każdy z wyróżnionych fotografów otrzyma Power Bank Noontec o wartości ok. 150 zł każdy. Gratulujemy!

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/7]

Konkurs

Konkurs „Portrety z drogi” jest skierowany do podróżników, fotografów, którzy prowadzą autorskie blogi i tam publikują swoje prace. To właśnie z tych blogów mają pochodzić fotografie zgłaszane do naszego konkursu.

Zakres tematyki portretów jest szeroki, jak i Wasze horyzonty podróży. Fotografie mają być inspirujące, intrygujące, pełne głębi i pomysłu, solidnie wykonane pod względem technicznym, ale przede wszystkim w charakterystyczny sposób nawiązywać do miejsca wykonania, kultury oraz pochodzenia sfotografowanej osoby. Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, że zgłoszone zdjęcie zostało wykonane w podróży. Dotyczy to nie tylko egzotycznych wypraw do Chin, Tajlandii czy Afryki, ale także takich miejsc, jak polskie morze, góry czy wieś.

Obraz

Organizatorami konkursu są fotoblogia.pl oraz blogizdrogi.pl – nowa platforma blogowa grupy Blomedia, który zrzesza ponad 60 blogów podróżniczych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)