Otwarte mistrzostwa fotograficzne

Otwarte mistrzostwa fotograficzne

Otwarte mistrzostwa fotograficzne
Kepifil
19.07.2008 18:41, aktualizacja: 02.08.2022 11:09

Dzisiejszy człowiek z trudem może wyobrazić sobie czasy kiedy wizerunek fotograficzny był czymś niezwykłym, tak głęboko w naszą świadomość wrosła sztuka fotografii licząca sobie niewiele ponad 160 lat. Wkroczyła ona do wszystkich dziedzin życia i obecnie znaleźć ją można w każdym domu. Śmiało można powiedzieć, że fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka. - tak zachęcają organizatorzy (Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie) do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych.

Konkurs ma charakter otwarty, wiąże się jednak z opłatą za uczestnictwo w wysokości 30 zł na pokrycie kosztów organizacyjnych. Do konkursu możemy zgłosić 6 prac w dowolnej kategorii a tych w tym roku są trzy: Człowiek (portret, reportaż, akt, ludzie), architektura, natura (pejzaż, fauna, flora).

Zdjęcia możemy wysyłać w postaci odbitek bądź wydruku na papierze fotograficznym o wielkości od 20 x 25 cm, jednak nie większy niż 60 x 80 cm. Prace będą kwalifikowane i oceniane przez Jury w składzie: Jacek Poremba, Ryszard Czerwieński, Paweł Staszak, Marek Marcinkowski.

Strona konkursu: www.omf.mok.olsztyn.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)