PackshotOffice: skrzynka, która zrobi panoramiczne zdjęcie produktu

PackshotOffice: skrzynka, która zrobi panoramiczne zdjęcie produktu

PackshotOffice: skrzynka, która zrobi panoramiczne zdjęcie produktu
Ola Błażowska
21.06.2010 18:09, aktualizacja: 01.08.2022 15:16

Dobra fotografia produktu którego chcemy sprzedać w sieci, to jeden z głównych czynników wpływających na atrakcyjność oferty. Ze nie jest to też takie proste, przekonali się z pewnością wszyscy, którzy choć raz wycinali sfotografowany przedmiot z pomarszczonego materiału - tła. Z pomocą przychodzi jednak Packshot Office - skrzynka, do której wystarczy włożyć nasz produkt, a reszta po prostu zrobi się sama. I to od razu w formie panoramicznej animacji!

PackshotOffice to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w firmach masowo fotografujących swoje niewielkie produkty. Jest to rozwiązanie o wiele szybsze od fotografowania na profesjonalnym stole bezcieniowym, poza tym oferujące także automatyczne łączenie zdjęć w 360 stopniową panoramę. Jest to szczególnie atrakcyjne w sprzedaży internetowej, w której klient ogląda produkt jedynie na zdjęciach - musi mieć więc możliwość obejrzenia go dokładnie.

Jak to działa? Wewnętrzne ścianki skrzynki są białe, w rogach zamontowane są źródła światła o temperaturze barwnej 6500 st. K. PackshotOffice wyposażony jest także w aparat cyfrowy, którego maksymalna rozdzielczość wynosi 4000x3000 pikseli (w 300 dpi). Urządzenie możemy kontrolować za pomocą 17" lub 19" dotykowego ekranu, dzięki temu nie trzeba podłączać go do zewnętrznego komputera.

Wszystkie informacje na temat PackshotOffice znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)