Pamiątkowe zdjęcie na wysokości 2500 metrów to absolutny hit!

Pamiątkowe zdjęcie na wysokości 2500 metrów to absolutny hit!

Pamiątkowe zdjęcie na wysokości 2500 metrów to absolutny hit!
Źródło zdjęć: © © Hesso Valais Wallis / [Facebook](https://www.facebook.com/hessovalais/)
Marcin Watemborski
16.03.2018 08:17, aktualizacja: 26.07.2022 18:06

Pewnie w swoich archiwach lub albumach macie stare zdjęcia klasowe. Ale na pewno nie macie takiej pamiątki, jak studenci Uniwersytetu Nauk Stosowanych i Sztuki ze zachodniej Szwajcarii. Podczas wycieczki, dość niebezpiecznej zresztą, zrobili genialne zdjęcie!

14 studentów z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Szwajcarii postanowiło zrobić sobie niezłą pamiątkę i udać się w Alpy po to, by zapozować do niedziennego zdjęcia.

Zanim grupa wyruszyła w góry, na kampusie został przeprowadzony kasting na odpowiednich członków ekspedycji. Każda z osób musiała czuć się pewnie na wysokości oraz wykazywać się dyscypliną. Wystarczyłby jeden niedopasowany element, by całe przedsięwzięcie skończyło się tragicznie.

Gdy wszyscy dotarli na miejsce, zaczęli szukać odpowiedniego miejsca. Po ustawieniu znaku z nazwą uczelni oraz ławeczek, studenci zjechali na linach i zapozowali przed fotografem. Oczywiście on również był zawieszony na linie. Celem było wykonanie ”zdjęcia klasowego na największej wysokości”. Cóż, udało się to całej ekipie. Fotka powstała na zboczu góry Pierre Avoi, na wysokości 2473 metrów.

Ski and Bike to School part 2 : the highest class picture

W filmiku poniżej możecie zobaczyć, jak przebiegał cały proces.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)