Panasonic Lumix Phone oficjalnie zaprezentowany [wideo]

Panasonic Lumix Phone oficjalnie zaprezentowany [wideo]

lumix
lumix
blomedia
06.10.2010 13:26, aktualizacja: 01.08.2022 15:05

Po kilku dniach napięcia przedstawiciele firmy Panasonic przedstawili dziś na targach CEATEC 2010 telefon Lumix Phone. Jaka jest pełna specyfikacja nowej komórki? Jakie zdjęcia wykonuje komórkowy aparat 13 Mpix?

Nowy telefon o budowie slidera wyposażony jest w ekran LCD o przekątnej 3,3 cala, pracujący w rozdzielczości VGA. Wymiary urządzenia to 116 x 52 x 17,7 mm. We wnętrzu Lumix Phone'a ukryto WiFi oraz slot kart microSD. Komórkę wyposażono w aparat 13 Mpix o ogniskowej 27 mm.

Sprzęt powinien pojawić się w sprzedaży na początku 2011 roku, jednak przedstawiciele firmy Panasonic nie poinformowali jeszcze o przewidywanych cenach urządzenia. Po premierze Lumix Phone'a wprowadzono spore zmiany do japońskiej witryny, na której początkowo obejrzeć można było jedynie teaser nowej komórki.

Popatrzmy, jakie zdjęcia wykonuje tajemniczy Lumix Phone:

Obraz
Obraz

Muszę przyznać, że po tak szumnych zapowiedziach spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Miejmy nadzieję, że komórka już wkrótce trafi w ręce japońskich dziennikarzy technologicznych, którzy podzielą się ze światem zdjęciami wykonanymi przez samo urządzenie. Próbki umieszczone na stronie Panasonica jakoś do mnie nie przemawiają.

Źródło: Komorkomania

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)