Airpano - 3000 wspaniałych panoram lotniczych z całego świata

Airpano - 3000 wspaniałych panoram lotniczych z całego świata

Airpano to projekt stworzony przez zespół rosyjskich entuzjastów fotografii, który koncentruje się na zdjęciach i panoramach lotniczych wykonanych w wysokiej rozdzielczości. „Zazwyczaj korzystamy z helikoptera, jednak lubimy także fotografować z samolotów, sterowców, balonów i dronów sterowanych radiowo" - piszą na swojej stronie  www.airpano.com.
Airpano to projekt stworzony przez zespół rosyjskich entuzjastów fotografii, który koncentruje się na zdjęciach i panoramach lotniczych wykonanych w wysokiej rozdzielczości. „Zazwyczaj korzystamy z helikoptera, jednak lubimy także fotografować z samolotów, sterowców, balonów i dronów sterowanych radiowo" - piszą na swojej stronie www.airpano.com.
Źródło zdjęć: © © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Dubai
Marcin Falana
09.11.2015 14:03, aktualizacja: 09.11.2015 15:45

Zapraszamy do rewelacyjnej galerii panoram lotniczych z całego świata. Projekt Airpano obejmuje około 3000 panoram z ponad 300 znanych miejsc.

Obecnie archiwum Airpano jest największym zasobem tego typu zarówno pod względem pokrycia geograficznego, liczby zdjęć lotniczych oraz jakości zdjęć, łączenie z panoramami 360 stopni z tzw. widoku ptaka, do których obejrzenia zachęcamy.
Obecnie archiwum Airpano jest największym zasobem tego typu zarówno pod względem pokrycia geograficznego, liczby zdjęć lotniczych oraz jakości zdjęć, łączenie z panoramami 360 stopni z tzw. widoku ptaka, do których obejrzenia zachęcamy.© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Kenia
Od początku istnienia projektu jego członkowie wykonali panoramy większości interesujących i ważnych miejsc na Ziemi. Na ich stronie znajdziemy około 3000 panoram lotniczych, na których możemy podziwiać ponad 300 słynnych lokalizacji jak np. Biegun Północny, Antarktydę, Rów Mariański, a nawet Ziemię sfotografowaną ze stratosfery.
Od początku istnienia projektu jego członkowie wykonali panoramy większości interesujących i ważnych miejsc na Ziemi. Na ich stronie znajdziemy około 3000 panoram lotniczych, na których możemy podziwiać ponad 300 słynnych lokalizacji jak np. Biegun Północny, Antarktydę, Rów Mariański, a nawet Ziemię sfotografowaną ze stratosfery.© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Kenia
Dzięki interaktywnym panoramom można na trochę przenieść się do egzotycznych miejsc i bliżej przestudiować ich elementy. Idealne rozwiązanie na wirtualną turystykę jesienią.
Dzięki interaktywnym panoramom można na trochę przenieść się do egzotycznych miejsc i bliżej przestudiować ich elementy. Idealne rozwiązanie na wirtualną turystykę jesienią.© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Barcelona
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Wodospady Iguazu, Argentyna i Brazylia
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Grecja
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Grecja
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Nowy Jork
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Islandia
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Arizona, USA
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Bajkał, Rosja
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Moskwa, Rosja
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Amsterdam, Holandia
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Wenezuela
Obraz
© © [www.airpano.com](http://www.airpano.com) / Wenezuela
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)