Papier toaletowy z Putinem w Kijowie. Zdjęcie robi furorę w internecie

Papier toaletowy z Putinem w Kijowie. Zdjęcie robi furorę w internecie

Papier toaletowy z Putinem w Kijowie. Zdjęcie robi furorę w internecie
Źródło zdjęć: © © Carlos Barria / Reuters via Forum
Marcin Watemborski
06.06.2022 07:22, aktualizacja: 06.06.2022 09:22

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę, w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć i grafik szydzących z agresora. To konkretne jest bardzo wymowne i pokazuje dosadnie stosunek Ukraińców do prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Od 24 lutego 2022 roku Ukraina odpiera ataki rosyjskiego agresora. W mediach społecznościowych widać coraz więcej memów czy grafik, naśmiewających się z polityki Rosji, a jednym z najbardziej popularnych odniesień jest to, które wspomina o "szybkiej operacji specjalnej", która przerodziła się w rozbudowany konflikt zbrojny.

Nie brakuje również przeróżnych materiałów wyszydzających rosyjską głowę państwa – prezydenta Władimira Putina. Jego podobizna znalazła się nie tylko na plakatach zestawiona z podobizną Adolfa Hitlera, ale również na… papierze toaletowym!

Carlos Barria, którego zdjęcia niejednokrotnie wam pokazywaliśmy, sfotografował jeden z ulicznych sklepików w Kijowie. Reporter agencji Reutera pokazał w kadrze stosunek Ukraińców do Putina. Twarz polityka została wydrukowana na papierze toaletowym. Dodatkowym wzmocnieniem kadru są dziewczęta w tle, które noszą na plecach flagę Ukrainy przypominającą pelerynę komiksowych superbohaterów.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)