Peak Design Travel Backpack – plecka podróżny, do którego spakujesz nie tylko aparat

Peak Design Travel Backpack – plecka podróżny, do którego spakujesz nie tylko aparat

Peak Design Travel Backpack – plecka podróżny, do którego spakujesz nie tylko aparat
Marcin Watemborski
24.07.2018 11:06, aktualizacja: 26.07.2022 17:56

Peak Design jest jednym z bardziej wartościowych producentów akcesoriów fotograficznych – w tym licznych toreb i plecaków. Właśnie ruszyła kampania na Kickstarterze, która prezentuje nowy interesujący system przenoszenia rzeczy w linii ”Travel”.

Najnowszy pomysł firmy Peak Design to linia ”Travel” kierowana do osób, które lubią podróżować z aparatem. W ciągu 2 dni trwania kampanii, firma zgromadziła prawie dwukrotność zakładanych funduszy, czyli blisko 1 milion dolarów! To naprawdę coś!

Zaprezentowany w kampanii system Travel Backpack jest bardzo interesujący – składa się z głównego plecaka z jedną wielką komorą (45L), do którego możemy włożyć mniejsze saszetki, przystosowane do różnych celów. Oprócz tradycyjnych toreb na aparat fotograficzny i akcesoria, znalazły się jeszcze: kosmetyczka, torba na ubrania i buty oraz specjalna torba z przegródkami na akcesoria.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Plecak jest wodoodporny – góra jest wykonana z nylonu 400d, natomiast dół z 900d. Wszystkie zamki są opatrzone specjalnym pokryciem, zapewniającym nieprzemakalność. Podobne rozwiązanie zostało wykorzystane w takich produktach jak: Everyday Backpack czy Everyday Sling. Wymiary plecaka są przystosowane do wymiarów bagażu podręcznego, który można mieć przy sobie w samolocie – świetna sprawa dla podróżników.

Obraz

Innym znanym rozwiązaniem jest możliwość bocznego dostępu do wnętrza plecaka – tak samo jak w Everyday Backpack. Travel Backpack jest wyposażony również w opcję rozszerzenia jego głębokości, która daje możliwość przenoszenia dodatkowych 10 litrów bagażu. Złożony plecak może mieć pojemność 30 lub 35 litrów - zależnie od sposobu kompresji.

Cały system – plecak i saszetki Packing Cubes to naprawdę interesujące rozwiązanie, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Akcesoria występują w 2 kolorach: grafitowym oraz czarnym. Po zakończeniu kampanii za sam plecak przyjdzie nam zapłacić 300 dolarów. Zestawy z różnymi saszetkami wahają się od 545 dolarów do 635 dolarów. Dostawy przewidywane są na grudzień 2018 roku.

Obraz

Więcej informacji znajdziecie na Kickstarterze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)