Photler to kreator stron internetowych i galerii dla fotografów podróżniczych

Photler to kreator stron internetowych i galerii dla fotografów podróżniczych

Photler to kreator stron internetowych i galerii dla fotografów podróżniczych
Marcin Watemborski
16.09.2016 09:14, aktualizacja: 26.07.2022 18:52

Photler umożliwi Wam zaprojektowanie szablonu strony internetowej oraz wypromowanie ich. W prosty sposób przejdziecie przez proces zakładania konta, a reszta to zaledwie kilka kliknięć i gotowe. Zobaczcie sami.

Pomysłodawcą projektu Photler jest Piotr Kulczycki z poznańskiej agencji interaktywnej Crafton. Po to, by pochwalić się swoimi zdjęciami z podróży, stworzył stronę internetową, która bardzo szybko znalazła uznanie oraz pozwoliła na zarobek. Ludzie pisali do Piotra z zapytaniem, jak stworzyć podobną stronę i tak oto narodził się Photler.

Narzędzie do tworzenia stron internetowych Photler jest kierowane do fotografów i podróżników. W bardzo intuicyjny i prosty sposób będziecie mogli założyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, która na dodatek od początku będzie responsywna. Będziecie mogli zarządzać nią z dowolnego urządzenia mobilnego.

Introducing Photler - The New Website Builder For Travel Photographers - Story

Tym, co rożni Photler od pozostałych serwisów tego typu jest to, że cały zysk ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do fotografa – nie jest naliczana żadna prowizja. Założyciele tej platformy mówią krótko: „Twoje fotografie – twoje pieniądze”. Brzmi to jak dobry sposób na pozyskanie funduszy na kolejne podróże.

Jeśli chodzi o kwestie promocyjne – nie będziecie tutaj sami. Każdego dnia wybierana jest „Galeria dnia”, która jest promowana przez serwis. Pojedyncze zdjęcia również spotykają się z uznaniem i są umieszczane w mediach społecznościowych.

Adding gallery to Photler is super easy!

Podczas tworzenia swojej strony macie do wyboru kilka szablonów, które możecie edytować. Do Waszej dyspozycji jest również mapa świata, na której możecie umieszczać pinezki, do których dowiążecie galerie. Dodatkową funkcją jest rozbudowanie strony o zakładkę z blogiem. Edycja dostępnych layoutów pozwala na zmianę kolorystyki strony, zmianę prezentacji i układu galerii, włączenie lub wyłączenie interaktywnej mapy świata, zmianę czcionki oraz dodanie sekcji typu "kontakt", "o mnie" i innych.

W kreatorze zrezygnowano z opcji bezpłatnej, by uniknąć martwych kont. Photler oferuje nam 3 plany, które proponują w swojej cenie: własną domenę, usługę hostingową, backup zdjęć oraz automatyczne aktualizowanie do nowych funkcjonalności i zmian.

Dostępne plany to:

  • [][b]Basic[/b] - 4.99$/ miesiąc (płatne z góry za cały rok) lub 8$/miesiąc (płatne miesięcznie)[][b]Standard[/b] - 14.99$/miesiąc (płatne z góry za cały rok) lub 19$/miesiąc (płatne miesięcznie) [b]Premium[/b] - 29.99$/miesiąc (płatne z góry za cały rok) lub 35$/miesiąc (płatne miesięcznie)

Więcej dowiedzie się na stronie internetowej Photler.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)