Zaplanuj fotograficzną wyprawę z PhotoPills. Teraz także na Androidzie

Zaplanuj fotograficzną wyprawę z PhotoPills. Teraz także na Androidzie

Zaplanuj fotograficzną wyprawę z PhotoPills. Teraz także na Androidzie
Marcin Falana
17.03.2017 15:35, aktualizacja: 26.07.2022 18:35

Jedna z ciekawszych aplikacji dla fotografów PhotoPills, która ułatwia zaplanowanie plenerowych sesji fotograficznych, będzie dostępna także na Androidzie.

Po roku pracy zespół PhotoPills zaprezentował długo oczekiwaną wersję aplikacji na Androida, która będzie oferować identyczną funkcjonalność jak wersja na iOS. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, gdzie warto robić zdjęcia, kiedy wschodzi i zachodzi słońce, księżyc czy jak będzie się układać w nocy droga mleczna, to PhotoPills udzieli odpowiedzi na takie i wiele innych pytań. Aplikacja pozwala na zaplanowanie fotograficznej wyprawy i daje także dostęp do porad fotograficznych i ciekawych artykułów. Jeżeli chcecie się na poważnie zając astrofotografią, to warto zainwestować w PhotoPills.

Jak piszą na swojej stronie deweloperzy aplikacji PhotoPills „Wiemy, że fotografowie czekają bardzo długo na wersję PhotoPills na Androida… Jednak nie moglismy zacząć parcy nad nią do lutego 2016 roku. Po roku pracy widzimy światełko w tunelu.”

Wersja ostateczna ma się pojawić pod koniec miesiąca. Na razie jest dostępna wersja beta na Google Play, którą można już używać, a w razie błędów zgłosić je do PhotoPills. Wersja beta na Androida kosztuje 42,99 zł, czyli identycznie jak na iOS.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)