Photoshopowe wpadki miesiąca - sierpień [GALERIA]

Photoshopowe wpadki miesiąca - sierpień [GALERIA]
Ola Błażowska

29.08.2010 16:35, aktual.: 01.08.2022 15:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dlaczego nie warto fotografować się ze swoją photoshopową podobizną? Jak ciężko jest stać się prawdziwą perfekcyjną panią domu? Która część ciała płata najwięcej figli retuszerom? Przedstawiamy zestaw najdziwniejszych photoshopowych wpadek tego miesiąca!

#5 Good Houskeeping, czyli zdeformowana pani domu

Z okładki najnowszego numeru Good Housekeeping uśmiecha się niejaka Mariska Hargitay. Uśmiecha się pomimo sztucznie powiększonej głowy i zaburzonych proporcji ciała. Na dodatek retuszer postanowił pozbawić ją lewego kciuka! Oryginał na Jezebel.com.

#4 Szczęśliwa rodzinka na spacerze (?)

Obraz

Znani rodzice ze swoimi dziećmi podążają ulicą. Sielanka jednak kończy się, gdy zaczniemy przypatrywać się szczegółom, konkretnie liczbie dłoni. Wychodzi na to, że Brad Pitt trzyma za rękę kogoś, kogo... nie ma.

Źródło: PsD

#3

Obraz

Kontynuując temat zaginionych dłoni (które są prawdziwym utrapieniem retuszerów), nie można nie wspomnieć o sierpniowej wpadce LeParisien. Na jednej z okładek widzimy stojącą w szeregu i obejmującą się ekipę piłkarską. Zawodnik z numerem 14. obejmowany jest nie tylko przez swoich kolegów z boku, ale także przez tajemniczą postać, której widać jedynie prawą dłoń... Oryginał na PsD.

#2 Kim Kardashian w towarzystwie kartonowej siebie

Poddawanie photoshopowej obróbce całej sylwetki to grzech powszedni. Natomiast fotografowanie się z kartonową "poprawioną" kopią siebie to strzał do własnej bramki. Z tego pojedynku po prostu nie można wyjść wygranym.

#1 Modelka Ralpha Laurena - nie chcecie jej spotkać w ciemnej uliczce

Retuszerzy Ralpha Laurena mają długą tradycję produkowania photoshopowych potworków. Tym razem uznali, że podłużne, nienaturalnie wychudzone postacie są już passé. Nastała nowa era. Era groźnych kobiet z dużym "torsem" i niewielką głową. Bójcie się!

Źródło tutaj.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)