Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!

Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!

Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!
Marcin Falana
16.02.2018 11:50, aktualizacja: 16.02.2018 12:50

Piegi to element ponadkulturowy, który dotyka ludzi z różnych grup etnicznych. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Ten fotograf zdecydowanie należy do pierwszej grupy i widać to na jego zdjęciach! Zobaczcie piegowatych ludzi z całego świata, których portretuje Brock Elbank.

Brock Elbank to fotograf z Londynu, który jest najbardziej znany ze swojej zdolności do podkreślania tak zwanych ludzkich "niedoskonałości" i przekształcania ich w efektowne portrety. Obecnie pracuje nad serią zdjęć osób, u których zdiagnozowano bielactwo i kontynuuje swoją serię "Piegi", pokazującą w piękny sposób piegowatych ludzi.

"Zawsze uwielbiałem piegi. To co mnie interesuje w poszczególnych postaciach, które miałem szczęście sfotografować, to fakt, że wielu z nich zmagało się z piegami od wczesnego dzieciństwa i albo ich nienawidziło, albo dorastało, by z nimi żyć, a nawet polubić je w życiu dorosłym".

Elbank jest często zaskoczony, gdy słucha opowieści o skomplikowanym dzieciństwie swoich modeli, którzy często doświadczali nękana i odrzucenia. Jego celem w tej serii jest sfotografowanie 180 osób z różnych grup etnicznych, wiekowych i różnych płci.

Konsekwentne portrety pokazują różnorodność piegowatych ludzi i podkreślają, że niezależnie skąd jesteśmy możemy mieć identyczne doświadczenia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)