Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!

Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!16.02.2018 11:50
Piegi to jego ulubiony akcent ludzkiej urody. Fotografuje je non stop!
Marcin Falana

Piegi to element ponadkulturowy, który dotyka ludzi z różnych grup etnicznych. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Ten fotograf zdecydowanie należy do pierwszej grupy i widać to na jego zdjęciach! Zobaczcie piegowatych ludzi z całego świata, których portretuje Brock Elbank.

Brock Elbank to fotograf z Londynu, który jest najbardziej znany ze swojej zdolności do podkreślania tak zwanych ludzkich "niedoskonałości" i przekształcania ich w efektowne portrety. Obecnie pracuje nad serią zdjęć osób, u których zdiagnozowano bielactwo i kontynuuje swoją serię "Piegi", pokazującą w piękny sposób piegowatych ludzi.

"Zawsze uwielbiałem piegi. To co mnie interesuje w poszczególnych postaciach, które miałem szczęście sfotografować, to fakt, że wielu z nich zmagało się z piegami od wczesnego dzieciństwa i albo ich nienawidziło, albo dorastało, by z nimi żyć, a nawet polubić je w życiu dorosłym".

Elbank jest często zaskoczony, gdy słucha opowieści o skomplikowanym dzieciństwie swoich modeli, którzy często doświadczali nękana i odrzucenia. Jego celem w tej serii jest sfotografowanie 180 osób z różnych grup etnicznych, wiekowych i różnych płci.

Konsekwentne portrety pokazują różnorodność piegowatych ludzi i podkreślają, że niezależnie skąd jesteśmy możemy mieć identyczne doświadczenia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)