Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej

Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej14.08.2017 09:25
Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej
Źródło zdjęć: © © Kristina Makeeva / [Instagram](https://www.instagram.com/hobopeeba/)

Fotografowanie pięknych kobiet w pięknych sukniach i miejscach to dla Kristiny Makeevej dodatkowa motywacja do podróżowania po świecie. Na jej zdjęciach zobaczycie fantastyczne, kolorowe kompozycje z bohaterką umiejscowioną w charakterystycznej części danego miasta. Trzeba przyznać, że fotografka przyłożyła się do swojej pracy.

Kristina Makeeva pochodzi z Moskwy. Jej celem jest zamienianie tego, co zwykłe i normalne w magiczne i niecodzienne. Fotografka uważa, że kobieta ubrana w suknię jest jednym z cudów świata. Zwłaszcza jeśli pojawia się na tle fantastycznego krajobrazu lub budynku.

Artystka twierdzi, że obserwowanie kobiety biegnącej w sukience, niesionej przez wiatr, jest niemalże magicznym doświadczeniem. Dlatego właśnie postanowiła poprosić swoich przyjaciół, z którymi podróżuje lub poznaje na miejscu, o pozowanie i pomoc w tworzeniu konceptualnego projektu.

Na każdym ze zdjęć piękna dziewczyna pozuje w zwiewnej sukience na tle, które jest zarezerwowane tylko dla jednego, konkretnego miejsca na ziemi. Dzięki temu powstają wspaniałe obrazy będące dziennikiem podróży Kristiny.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)