Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej

Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej

Piękne zdjęcia, piękne kobiety, piękne suknie i piękne miejsca – na tym opiera się twórczość Kristiny Makeevej
Źródło zdjęć: © © Kristina Makeeva / [Instagram](https://www.instagram.com/hobopeeba/)
Marcin Watemborski
14.08.2017 09:25, aktualizacja: 14.08.2017 20:38

Fotografowanie pięknych kobiet w pięknych sukniach i miejscach to dla Kristiny Makeevej dodatkowa motywacja do podróżowania po świecie. Na jej zdjęciach zobaczycie fantastyczne, kolorowe kompozycje z bohaterką umiejscowioną w charakterystycznej części danego miasta. Trzeba przyznać, że fotografka przyłożyła się do swojej pracy.

Kristina Makeeva pochodzi z Moskwy. Jej celem jest zamienianie tego, co zwykłe i normalne w magiczne i niecodzienne. Fotografka uważa, że kobieta ubrana w suknię jest jednym z cudów świata. Zwłaszcza jeśli pojawia się na tle fantastycznego krajobrazu lub budynku.

Artystka twierdzi, że obserwowanie kobiety biegnącej w sukience, niesionej przez wiatr, jest niemalże magicznym doświadczeniem. Dlatego właśnie postanowiła poprosić swoich przyjaciół, z którymi podróżuje lub poznaje na miejscu, o pozowanie i pomoc w tworzeniu konceptualnego projektu.

Na każdym ze zdjęć piękna dziewczyna pozuje w zwiewnej sukience na tle, które jest zarezerwowane tylko dla jednego, konkretnego miejsca na ziemi. Dzięki temu powstają wspaniałe obrazy będące dziennikiem podróży Kristiny.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)