Pierwsza w Polsce sesja okładkowa w magazynie mody zrobiona smartfonem

Pierwsza w Polsce sesja okładkowa w magazynie mody zrobiona smartfonem

Pierwsza w Polsce sesja okładkowa w magazynie mody  zrobiona smartfonem
INFORMACJE PRASOWE
16.04.2019 12:23, aktualizacja: 26.07.2022 15:51

Ceniony fotograf Marcin Tyszka, potężne obiektywy smartfona Huawei P30 Pro i pierwsza w Polsce sesja okładkowa do magazynu mody wykonana tym właśnie telefonem! To pierwszy efekt współpracy Tyszki z Huawei, po tym jak 11 kwietnia oficjalnie dołączył do grupy influencerów związanych z marką. Sesja z udziałem modelki Karoliny Pisarek została wykonana dla miesięcznika Glamour i uświetniła urodzinową okładkę magazynu.

Na pewnym etapie pracy zawodowej coraz trudniej o zaskoczenie. A tutaj do zaskoczenia doszło - gdy wziąłem do ręki smartfon Huawei P30 Pro i po raz pierwszy w swojej karierze podjąłem się wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej telefonem. Dzisiaj każdy z nas ma w kieszeni telefon, możemy szybko i łatwo robić nim zdjęcia. Nie jest to jednak powszechne narzędzie w rękach fotografów modowych. Razem z Huawei udowadniamy teraz, że korzystając ze smartfona można z powodzeniem wykonać profesjonalne, piękne zdjęcia, które mają tak wysoką jakość, że można je wykorzystać do wielkoformatowego druku w profesjonalnej kampanii reklamowej.

Modelka Karolina Pisarek, członkini Team Huawei i gwiazda okładki majowego numeru Glamour, opowiada w wywiadzie o swojej karierze i pasjach. Do zdjęć pozuje w dżinsowych stylizacjach Mai Naskrętskiej, a w sekcji „Kulisy okładki” można zobaczyć zdjęcia z backstage’u sesji, na których widać Marcina Tyszkę przy pracy, robiącego zdjęcia Karolinie najnowszym smartfonem Huawei zamiast tradycyjnym aparatem fotograficznym. Majowy numer to wydanie wyjątkowe z racji 16. urodzin polskiej edycji magazynu, w kioskach dostępne od 12 kwietnia.

Obraz
To jest piękna sesja, nowoczesna i lekka. Marcin Tyszka uchwycił piękno Karoliny Pisarek, a nasz telefon zdał egzamin w tym niecodziennym zadaniu, jakim było wykonanie profesjonalnych zdjęć do magazynu mody. Uznanie dla fotograficznych możliwości P30 Pro ze strony tak cenionego fotografa to najlepsze uwiarygodnienie jakości naszego produktu.

Marcin Tyszka to ceniony na świecie fotograf specjalizujący się w wyjątkowych sesjach modowych. Przed jego obiektywem pozowały największe gwiazdy świata mody, takie jak Naomi Campbell, Milla Jovovich oraz Eva Herzigova. Podczas polskiej premiery serii Huawei P30, Tyszka oficjalnie dołączył do Team Huawei, grupy influncerów związanych z marką. Podczas uroczystej prezentacji, w drużynie powitał go kapitan Teamu i ambasador marki Robert Lewandowski.

Obraz

Huawei P30 Pro jest pierwszym na rynku smartfonem z peryskopowym zoomem, który umożliwia wykonanie zdjęć w niespotykanym dotąd zbliżeniu, przy użyciu 10-krotnego zoomu hybrydowego lub 50-krotnego zoomu cyfrowego. W nowym, poczwórnym aparacie modelu P30 Pro, znajduje się też superczuły sensor, który zapewnia wysoką jakość zdjęć i filmów wideo wykonanych w słabym świetle, także w nocy.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Możliwości nowego, flagowego smartfona Huawei docenione zostały także w niezależnym rankingu fotografii mobilnej DxOMark. Huawei P30 Pro otrzymał 112 punktów, osiągając najwyższy wynik w historii DxOMark. Smartfon otrzymał też tytuł "Najlepszy smartfon fotograficzny". Wyróżnienie zostało przyznane przez TIPA (Stowarzyszenie Wydawców Prasy Fotograficznej) na podstawie rygorystycznych testów przeprowadzonych przez międzynarodowych ekspertów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)